Auto Club Revolution

Auto Club Revolution İndir – Online Yarış Oyunu

Kısaca ACR olarak da bilinen Auto Club Revolution bir MMO yarış oyunu olmanın yanında, araba tutkunlarının bir araya geldiği gelişmiş bir sosyal platform olma özelliğini de taşıyor. Onlarca lisanslı aracı kullanarak tek kişilik ve multiplayer yarışabildiğiniz Auto Club Revolution‘da aynı zamanda diğer oyuncularla sohbet edebilir, araçlarınızın görünümünü ve performansını dilediğiniz gibi modifiye edebilirsiniz.

Oyuna bir Opel Corsa ile başlıyorsunuz. Lobide rastgele karşılaşmalar görüntüleniyor. İsterseniz bunlara katılabilir ya da tek kişilik zaman karşılaşmalarına girebilirsiniz. Her yarış oyuncuya tecrübe puanı ve para kazandırıyor. Kazandığınız tecrübelerle rank (rütbe) atlıyorsunuz ve yeni araçlar / pistler kullanımınıza açılıyor. Parayla ise yeni araçlar satın alabilir ve mevcut araçlarınızı modifiye edebilirsiniz. Modifikasyonların büyük çoğunluğu oyun içinde kazandığınız para ile satın alınabilse de, bazıları için gerçek para ile satın alacağınız oyun içi dövizi kullanmanız gerekebiliyor.

Auto Club Revolution‘da yarışmak dışındaki tüm eylemlerinizi internet tarayıcısı üzerinde gerçekleştiriyorsunuz. Burada diğer oyuncularla sohbet edebilir, yeni araç ve modifikasyonlar satın alabilir, yarış istatistiklerinizi görebilirsiniz. Bu uygulama güzel düşünülmüş olsa da yavaş kalabiliyor ve beklediğiniz süreler oyundan soğumanıza yol açabiliyor. İlerleyen aşamada sorunların giderileceğini düşünüyoruz.

Auto Club Revolution browser ve client tecrübesini sentezleyen başarılı bir yapım. Yarışlar keyifli ve grafikler göz alıcı fakat yarışa girmek için beklediğiniz süreler ve zaman zaman yaşanan yükleme sorunları pes etmenize neden olabilir. Eğer İngilizce konuşabiliyorsanız oyunun sosyal platformunda arabalarla ilgili ilginç sohbetlere katılabilir, tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz. Yarış oyunu meraklısıysanız Auto Club Revolution‘a mutlaka bir şans vermelisiniz.

kayıt ol oyna

indir

[jwplayer player=”1″ mediaid=”2521″]

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir