En İyi 6 Para Transferi Sağlayıcıları | Mainpc » Webmaster, Teknoloji, İndir, Yaşam ve Bilgi Sitesi
3:59 am - Pazartesi Aralık 29, 2019

En İyi 6 Para Transferi Sağlayıcıları

201 Görüntüleme Yönetici 0 Yorum
Tweet
para transferi

Yurt dışına para göndermek oldukça zahmetli ve pahalı buda bir çok soruna sebep oluyor bazen gönderdiğiniz miktar kadar para transfer ücreti alınır . Hazırladığımız listede en küçük miktarlarda bile sorunsuz işlem yapmanızı sağlayan ücretsiz online para transferi sağlayıcıları yer alıyor. Listede yer alan bazı sağlayıcılar aracılığıyla e-ticaret sitelerinde kredi kartı kullanmadan güvenli alışveriş yapabilirsiniz. Bazı servisleri kullanmak için kredi kartına ihtiyac yoktur bankalar aracılığıyla form doldurarak ad üzerinden para gönderebilirsiniz.

1: Paypal

eBay bünyesinden bulunan sistem 1998 yılında ABD ‘de kurulmuştur ve dünya genelinde hizmet vermektedir. PayPal ile Amerikan Doları ve Yen gibi birden çok para birimini kullanarak ödeme yapılabilir. Bu para birimleri arasındaki değişimleri PayPal kendi döviz kurları ile otomatik olarak yapar. Paypal’ın döviz kurları paypal sitesinden öğrenilebilir. Ayrıca Türk Lirasıyla da Ödeme Alabilir ya da Ödeme Yapılabilmektedir.

2: Xendpay

2005’te kurulan sistem merkezi İngiltere – Londra’da faliyetlerini yürütmektedir. Xendpay’ı işleten, lider Forex sağlayıcılarından RationalFX’tir, İngiliz Hükümeti Kurumu (Financial Services Authority) tarafından yetkilendirilmiştir. RationalFX üzerinde dünya çapında 4 Milyon $ para transferi yapılmıştır. Sistem 5 dil destekli olup Türkiye  için TL trasferi yapılabilir.

3: Western Union

Western Union, 1871 yılından bu yana faaliyette bulunan ve dünya çapında 200’den fazla ülkede 245.000’i aşkın noktasıyla hizmet veren, alanında dünya lideri olan uluslararası bir firmadır. Dünyanın her yerindeki acentelerine sadece birkaç dakika içinde para transfer edebileceğiniz hızlı, güvenli ve yaygın bir para transfer sistemidir.

4: MoneyGram

190 ülke ve bölgede yer alan 180.000 konumdaki, özel olarak seçilmiş olan ortaklarla yakından çalışan MoneyGram dünya çapındaki para transferi hizmetlerinde global bir lider konumundadır. Dünyanın neresinde olursa olsun sevdiklerinize para göndermek ve onlardan para almak için güvenli bir yol sunuyoruz ve paranızın ulaşması gereken yere kısa sürede ulaşmasını sağlıyoruz.

5: Xoom

Xoom Corporation, San Francisco merkezli bir dijital para transferi şirketidir. Havale hizmetleri Filipinler , Hindistan , Latin Amerika , Avrupa , Avustralya , Kanada ve Güney Afrika ülkelerinde hizmet vermektedir. Şirket 2001 yılında kurulmuş ve girişim firmaları tarafından desteklenmektedir Sequoia Capital , Yeni Kurumsal Associates , SVB Sermaye ve Fidelity Ventures .

6: Moneybookers

Moneybookers, İnternet üzerinden yapılacak ödemeler ve para transferlerine izin veren bir e-ticaret portalıdır. Posta havaleleri gibi göreneksel kâğıt üzerinde yapılan metotlara elektronik bir alternatif olarak hizmet verir. Moneybookers, Mart 2008’de 105 milyon Euro’ya Investcorp teknoloji ortakları tarafından satın alındı. Moneybookers, birçok para transfer hizmetinden farklı olarak sahtekarlığı en aza indirmek için işlemlerde kimlik doğrulaması yapılmasını gerektirir.

 

Son Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2019

Konuları Kaçırmayın Abone Olun - Mainpc » Webmaster, Teknoloji, İndir, Yaşam ve Bilgi Sitesi and let's be smart!
Loading...
0/5 - 0
You need login to vote.
Kategori
Yorumunuz?
Yanıtla