Payoneer

Payoneer Ödeme Sistemi – İnceleme

Payoneer, 2005 yılında New York’ta kurulan uluslararası ödeme hizmetleri ve para transferi sağlayan, MasterCard tescilli Üye Servis Sağlayıcısı olan internet tabanlı sanal bankadır.

Sistem özellikle yabancı reklam şirketlerinden ödeme alanlar için güvenli ve emniyetli bir sağlayıcıdır. 2.000.000’dan fazla kullanıcısı bulunan sistem dünya çapında geçerlidir ve paranızı direkt olarak yerel banka hesabınıza çekebilirsiniz.

Payoneer kaydınızı yaptığınızda size ücretsiz Payoneer Ön Ödemeli MasterCard gönderir, bu kart size ulaştığında sistem üzerinden kartınızı onaylamanız gerekecektir, gelen ilk ödemede yılda bir kez $29.95 kesmektedir, diğer ödemelerde sizden ücret kesilmemektedir.

Payoneer Ön Ödemeli MasterCard Kartı Fiyatlandırma ve Ücretleri

  • Yıllık Hesap İşletim Ücreti : $29.95
  • Kart Değiştirme : $12.95
  • ATM Para çekme ya da Satış Noktası/Banka Veznesi Nakit Ödeme : $3.15
  • ATM Reddetme Ücreti : $1.00
  • ATM Bakiye Sorgulaması Ücreti : $1.00

Parayı Nereden Çekebilirim ?

Parayı TEB bankamatiklerinden 7/24 dolar olarak çekebilirsiniz.

Payoneer Kayıt Olma

Aşağıdaki butona tıkladıktan sonra Payoneer Türkçe sayfasından kaydınızı yapabilirsiniz, sistem Türkçe karekter kabul etmeyebilir.

siteye-git

One comment

  1. Merhaba, Müşterilerden para kabul etmek için Payoneer düşünüyorum. Sizin öneriniz nedir? Payoneer’de herkes rahatlıkla para gönderebilir mi? Yoksa gönderen kişide payoneer’e kayıt olması mı gerekir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir