Forge of Empires Oyna – Çevrimiçi Tarayıcı Tabanlı Strateji Oyunu | Mainpc » Webmaster, Teknoloji, İndir, Yaşam ve Bilgi Sitesi
10:52 pm - Pazar Aralık 7, 2019

Forge of Empires Oyna – Çevrimiçi Tarayıcı Tabanlı Strateji Oyunu

64 Görüntüleme Yönetici 0 Yorum
Tweet
forge-of-empires-oyna

Forge of Empires, Innogames tarafından yayınlanan online strateji oyunudur. Yerleşimini İ.Ö. 5000 yılında, taş devrinde, elinde birkaç çadırdan fazlası olmadan kuran bir kabile reisi olarak görevin, bu tarayıcı tabanlı imparatorluk oyununda online strateji oyunu becerilerini göstermek ve tarihi çağlar boyunca şehrini geliştirmektir. Saygın bir hükümdar olduğunu kanıtla ve hükümdarlığını zafere taşı.

Forge of Empires (FOE), InnoGames şirketinin 2012 yılında en yeni online strateji oyunu olarak yayınlandı ve o zamandan beri piyasadaki en başarılı tarayıcı tabanlı oyunlardan biri oldu. Strateji oyunu Klanlar ve Yunan İmparatorluğu oyunu Grepolis gibi kaliteli oyunların yayıncısı olarak tanınan InnoGames, strateji oyunlarını bir imparatorluk kurma oyununda mükemmel bir görsellikle birleştiriyor. Ama mükemmel kalite Forge of Empires’ın tek eşsiz özelliği değil: InnoGames’in tüm strateji oyunlarında olduğu gibi devasa bir topluluk oluştu ve tüm dünyadan oyuncular burada bir araya geliyor. Forge of Empires’ta ilk yerleşimini kurarak en iyi imparatorluk kurma oyununa hemen katıl.

kayıt ol oyna

line

Konuları Kaçırmayın Abone Olun - Mainpc » Webmaster, Teknoloji, İndir, Yaşam ve Bilgi Sitesi and let's be smart!
Loading...
0/5 - 0
You need login to vote.
Your comment?
Yanıtla