2:29 am - Pazartesi Haziran 1, 2020

Gelişmiş WordPress Yorum Eklentisi – Disqus Yorum Sistemi

969 Görüntüleme Yönetici 2 Yorum
Tweet
disqus-comment

Disqus yorum sistemi wordpress ile hazırlamış olduğunuz sitenize kurabilleceğiniz en popüler yorum barındırma sistemidir.

2007 yılında kurulan sistem 1 milyon web sitesinde 60 milyondan fazla kullanıcı tarafından kullanılıyor. Disqus yorum sistemi JavaScript kullanılarak eklenti haline getirilmiştir WordPress ile birlikte birçok hazır sistem ( Blogger, Tumblr, Joomla, Drupal ) sistemlerle entegreli olarak çalışmaktadır. Kurduğunuz zaman mevcut yorum sisteminin yerini alır ve kurulumu kaldırsanız dahi yorumlarınız silinmez eski yorum sisteminizde olduğu gibi kalır. Basit olarak hazırlamış olduğunuz Html sayfalarında da Universal Code bölümünden kod alıp kullanabilirsiniz. Özellikle bloglarda gerçek zamanlı tartışma ortamı sağlayan sistemin birçok özelliği bulunuyor. Facebook, Twitter ve Google hesapları yada Disqus hesabıyla sisteme giriş yaparak yazılara yorum yapma olanağı sunuyor bu sayede birçok ziyaretçi sitenizde çok hızlı ve kolay bir şekilde yorum yapabilecek.

disqus

Yorumları beğenme, şikayet etme , takip etme, yorumları paylaşma , yorumlara görsel ekleme gibi birçok özelliği bulunuyor. paylaşma, yoruma medya dosyası ekleme gibi özellikler Blog okuyucuları açısından fazlasıyla ilgi çekici. Güvenli ve gelişmiş yapısı ile spam yorumlar otomatik olarak gönderilmesi nerdeyse imkansız. Sisteme moderatör ekliyebilir , ve kara liste oluşturabilirsiniz. Sistem çok dillidir ve Türkçe dil desteğide bulunmaktadır.

siteye-git

Güncellendi : 6 Ocak 2020
Loading...
0/5 - 0
You need login to vote.
HATA BİLDİR
2 Yorumlar to “Gelişmiş WordPress Yorum Eklentisi – Disqus Yorum Sistemi”
  1. BasicWebMaster
    # 10 Ekim 2019 at 18:41

    harika teşekkürler

  2. KadinKadin
    # 9 Ekim 2019 at 14:23

    Harika süper

Yanıtla