Last Chaos İndir

Last Chaos İndir – Online Savaş Oyunu

Last Chaos, güçlü bir yetenek (skill) sistemine ve bol içeriğe sahip bir MMORPG oyundur. Last Chaos‘ta oyuncular perili bir zindana kapatılmış şekilde oyuna başlarlar ve canavar ordularıyla mücadele ederek hem oyunu öğrenirler hemde zindandan çıkış yollarını ararlar.
Last Chaos’taki sınıf seçenekleri yeni bir şey olmasa da, oyun mükemmel bir yetenek çeşitliliğine sahiptir. Karakterler 31. seviyeye geldikten sonra sınıflarını geliştirebilirler. Oyunda beş farklı sınıf seçeneği vardır ve bunlar şu şekildedir.

Titan (Erkek): Titanlar dövüş odaklı ve yakın güçlü savaşçılardır. Rakiplerini yenmek için büyük boylarını, kaba güçlerini ve gaddarlıklarını kullanırlar. Gelişmiş sınıfı Highlanders ya da Warmasters olur.

Knight (Erkek): Knightlar son derece yüksek savunma ve hızlı HP kurtarma yeteneğine sahip yakın dövüş ustalarıdır. Diğer erkek karakterlere kıyasla daha az hasar görürler ve düşük sihirli savunma yetenekleri vardır. Gelişmiş sınıfı Royal Knights ya da Templar Knights olur.

Sorcerer (Erkek): Sorcererler saldırı büyülerine ve çağırma yeteneklerine odaklı büyücü sınıfıdır. Bilindik büyücü sınıfları gibi bu karakterin de savunma gücü düşüktür. Gelişmiş sınıfı Elementalists ya da Specialists olur.

Mage (Kadın): Mageler oyundaki en fazla hasarı veren karakterler olmasına karşılık en düşük savunmaya sahip karakterdir. Mana haznesi çok geniştir ve alan büyüsü atma yetenekleri vardır. Gelişmiş sınıfı Witches ya da Wizards olur.

Rogue (Kadın): Rogueler diğer erkek karakterlerden daha hafif zırhlara sahiptir fakat büyük miktarda hasar verme yeteneğine sahiptirler. Hızlı ataklar yapma ve gizlenme gibi çeşitli yetenekleri vardır. Gelişmiş sınıfı Assassins ya da Hunters olur.

Healer (Kadın): Healer sınıfı oyundaki destekleyici sınıf özelliği taşımaktadır. Bunlar son derece yararlı şifa büyüleri yaparlar ve partilere girmeleri oldukça kolaydır. Düşmanlara karşı çok savunmasızdırlar ve düşük sağlık ve savunma güçleri vardır. Gelişmiş sınıfı Clerics ya da Archers olur.

kayıt ol oyna

indir

[jwplayer player=”1″ mediaid=”2298″]

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir