War Inc. Battle Zone İndir

War Inc. Battle Zone İndir – Ücretsiz Online FPS Oyunu

War Inc. Battlezone, Cyber Gun ,Warmongers ve Arktos firmalarının ortak olarak yaptığı, hem Birinci Şahıs Nişancı(FPS), hem de Üçüncü Şahıs Nişancı(TPS) olarak oynanan, aksiyonlu,hareketli ve silahlı bir online oyundur.

Oyun, 32 ve 16 kişi arası oyuncularla oynanmaktadır. 7 farklı harita, birbirinden güçlü silahlarla, tam bir FPS harikası… Oyun, <Ölüm Oyunu, Bayrağı Ele Geçirme, Sabotaj, Exhıbıtıon > gibi modlardan oluşur. Ölüm Oyunu Modu’nda önümüze geleni vurup,ölmemeye çalışmak gibi, standart bir moddur.Ölünce, tekrar belli sürede canlanırız. Bayrağı Ele Geçirme Modunda ise 5 tane üssü ele geçirip,korumak ve diğer düşmanları öldürmektir. Sabotaj Modunda ise belli bir yeri bomba,RPG ve roketatarlarla parçalamak ve patlatmaktır. Exhıbıtıon Modunda ise, hayatta kalmak ve düşmanları yok etmek birincil hedefimizdir.Eğer oyunda ölürsek diskalifiye olur ve sıradaki raunda kadar canlanamayız.

Çok sayıda silah ve mühimmat seçeneği sunan War Inc. Battle Zone’da herbiri farklı alanlarda uzmanlaşmış 4 karater sınıfı bulunuyor. Bu sınıflar ve uzmanlık alanları şu şekilde;

Assault sınıfı karakterleri makineli tüfeklerde uzmanlaşmış olup yüksek hızda hareket etme kabiliyetine sahiptir.
Medic sınıfı karakterleri pompalı tüfek ve roketatarlarda uzmanlaşmış olup iyileştirme kabiliyetine sahiptir.
Recon sınıfı karakterleri keskin nişancı tüfeklerinde uzmanlaşmış olup yer belirleme kabiliyetini sahiptir.
Engineer sınıfı karakterleri hafif makineli tüfek ve patlayıcılar konusunda uzmanlaşmıştır.
kaydol indir
line
[jwplayer player=”1″ mediaid=”2563″]

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir