Marina Bay Sands Oteli – Singapur | Mainpc » Webmaster, Teknoloji, İndir, Yaşam ve Bilgi Sitesi
9:00 pm - Çarşamba Aralık 3, 2019

Marina Bay Sands Oteli – Singapur

252 Görüntüleme Yönetici 0 Yorum
Tweet
marina bay sands otel

Körfezin üzerinde yükselen bu sembolik otelin sunduğu lüks olanaklar arasında çatı sonsuzluk havuzu, 20 adet yemek mekanı ve dünya standartlarında bir kumarhane yer almaktadır. Otel, Singapur’un en seçkin alışveriş merkezine direkt erişim sağlamaktadır.

Marina Bay Sands’in odaları, koyu renkli modern ahşap mobilyalarla döşenmiş olup düz ekran kablo TV ve halı kaplı zeminlerle donatılmıştır. Odalarda bulunan tavandan tabana pencereler sayesinde Singapur silüetinin çarpıcı manzaralarının keyfini çıkarabilirsiniz.

marina bay sands otel 2

Marina Bay Sands Otel

 

Marina Bay Sands, Bayfront MRT İstasyonu’na ve hareketli Merkezi İş Bölgesi’ne birkaç adımlık mesafededir.

Otelin 3 kulesinin üzerinde yer alan Sky Park’ta çevre düzenlemesi yapılmış alanlar ve bir gözlem terası bulunmaktadır. Sonsuzluk havuzunun kenarında kokteyller eşliğinde dinlenebilir veya dünyaca ünlü Banyan Tree Spa’da rahatlatıcı masajların keyfini çıkarabilirsiniz.

Marina Bay Sands’te ünlü şeflerin görev yaptığı kaliteli yemek mekanları arasında Waku Ghin ve Guy Savoy yer almaktadır. Dans kulübünde gecenin keyfini çıkarabilir veya 3 salondan birinde dinlenebilirsiniz.

marina bay sands otel 3

Sonsuzluk Havuzu

Marina Bay Sands dünyanın en pahalı binası olarak bilinir. Otelin tasarımı Las Vegas Sands isimli şirket tarafından gerçekleştirildi. Binanın yapılmasına toplamda 5.7 milyar dolar harcandı.

marina bay sands otel 4

Marina Bay Sands Otel Oda Sayısı: 2560

 

Konuları Kaçırmayın Abone Olun - Mainpc » Webmaster, Teknoloji, İndir, Yaşam ve Bilgi Sitesi and let's be smart!
Loading...
5/5 - 4
You need login to vote.
Your comment?
Yanıtla