metin2

Metin2 İndir – Online Macera – Savaş Oyunu

Metin2, çok oyunculu online istemci MMORPG online savaş, macera ve strateji oyunudur. 2005 yılının Mart ayında Ymir Entertainment Co. Ltd. şirketi tarafından Kore’de yayına başladı. 2006 yılında Gameforge 4D GmbH tarafından satın alındı ve 17 dilde hizmet vermeye başladı.

Metin2, çeşitli dövüş sporu silahları üzerine kurulu çeşitli sınıfları içinde barındıran klasik bir rol üstlenme oyunudur. Metin Taşları’nın karanlık güçlerine karşı ortaya koyacağınız mücadelede çeşitli dövüş sanatlarından faydalanabilirsiniz: kılıçlar, mızraklar veya yaylar ve uzun vadede amacınız, Doğu’nun en kuvvetli savaşçısı olmaktır:

Oyunun en akılda kalıcı yönü muhteşem müzikleri olsa da, grafiksel anlamda da Metin2 bazı fantastik yapılar ve zeminlerle Doğu sembollerinde derinliği yakalamıştır. Siz kıtaya egemen olma yolundaki maceranızda diğer imparatorluklardan savaşçılarla boy ölçüşürken Metin2’de ortaya çıkan savaş sahneleri de hafızalardan silinmemektedir. Kung fu gibi görünen dövüş stilinden tekvando ve karateye kadar birçok dövüş sanatı türü arasından dilediğinizi kullanabilirsiniz.

kaydol indir

line

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir