rappelz download

Rappelz İndir – Online Savaş Oyunu

Rappelz, Gala Networks Europe Ltd. tarafından Türkçe olarak Haziran 2009 ‘da Türk oyun severlerin beğenisine sunulan ücretsiz bir çoklu devasa online oyunudur (MMORPG). Bu fantastik ve ücretsiz oyun, tüm dünyada 6 milyon oyuncu tarafından oynanmaktadır. Rappelz macerası oyunculara karanlık ve harap olmuş bir dünyada Cadı ve onun dev yaratıklarına karşı mücadele etme fırsatını sunmaktadır.Oyunu indirmenizi tavsiye ediyoruz. Tek başınıza yada grup olarak arkadaşlarınızla MMORPG Rappelz dünyasında harika saatler geçirebilirsiniz. Bu ücretsiz oyunda sizleri özel yeteneklerle donatılmış farklı sınıflar, 3 farklı ırk, eşsiz yaratık sistemi, görkemli zindanlar ve harika görevler bekliyor.

Bu ücretsiz MMORPG’de farklı bir geçmişe ve özelliklere sahip üç ırk mevcut; Gaia, Deva ve Asura.

Rappelz’in hikayesi kısaca şöyle: Gaia kıtasında üç farklı ırk huzurlu bir yaşam sürüyordu. Devalılar ve Asuralılar tanrıların bu dünyanın gelişmesi için göndermiş olduğu kulların soyundan gelirler. Gaialılar ise yaradılıştan bu yana bu doğanın bir parçasıydı. Gün geldi Gaialılar arasında özel güçlere sahip olan bir genç kız bir kâhin olarak yükseldi ve Tanrılara meydan okudu.Bu sesin beklenmedik yükselişi var olan huzuru bozdu ve beraberinde savaş ve karanlık güçlerin belirmesine yol açtı. Bu dönemden bu yana yıllar geçti, Cadı kurban edildi ancak etkisi ve amansız mücadelesi devam etmekte. Yolunuzda efsaneleşmiş kahramanlar ve beklenmedik canavarlarla karşılaşacaksınız.

Rappelz’in yeni bölümü Antik Miras çok sayıda yeniliği MMORPG Rappelz dünyasına getiriyor. Bütün bu yenilikleri http://tr.rappelz.gpotato.eu/antik-miras adresi üzerinden öğrenebilirsiniz.

Rappelz Promo Kod ( JUDY-HNDS-MS00-1031 )

Kupon kullandıktan sonra kazanacağınız 10€  değerindeki hediyeler:

– Saklı Köy Pasaportu (10 günlük):
Saklı Köy’e giriş sağlar. Birçok avantaj sunulan Saklı Köy’de oyuncular ucuza eşya, teleport ve kutsama alabilirler.
– 
Enerji Tasarrufçusu (3 adet):
200 stamina verir ve dövüş sırasında karakterizin 1 saat boyunca enerji kaybetmesini önler.
– 
Yulaf Tostu (3 adet):
Yaratığınızdan kazandığınız tecrübeyi %50 arttırır.

Hediye Kupon Nasıl Kullanılır?

Oyun anasayfasına üye girişi yaptıktan sonra ana menüden “Yükleme” bağlantısına tıklayın. Açılan sayfada “gPotato Kuponu” bölümüne kupon kodunu girerek hediyelerinizin hesabınıza yüklenmesini sağlayabilirsiniz.

kayıt ol oyna

indir

[jwplayer config=”Main Pc” mediaid=”1783″]

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir