stalker-online

Stalker Online İndir – sZone Online Aksiyon Oyunu

Aksiyon oyunu olan Stalker Online oyununda hayatta kalmaya çalışacaksınız. Kaliteli görsel ve sesler ile oyuna daha fazla hakim olacaksınız.

Oyun içerisinde karşınıza çıkan düşmanları öldürmelisiniz. Derin bir karakter ile oynayacağınız oyunda karakteri kişiselleştirmekte mümkün. Savunma yapabilmenize olanak sağlayan oyunda dilerseniz kendinize ait korunaklar yapabilirsiniz.

Derin bir karakter yaratma ve kişiselleştirme şansı sunan oyun, bireysel olarak savunma yapmanızın dışında korunacak yapılar da inşa etmenize izin veriyor. İster kendinize ait korunaklar yapabilirsiniz, isterseniz de korunmanızı sağlayacak binaları keşfe çıkabilirsiniz. Diğer oyuncularla online olarak hayatta kalma deneyimi yaşamak isteyenlerin az seçeneklerinden bir tanesi Stalker. Daha önce aynı isimle çıkan FPS oyununda yakaladığı başarıyı devam ettiren serinin online ayağı Stalker Online, gerçekçi bir MMO deneyimi yaşamak isteyenlerin doğru adresi . Diğer oyuncularda sizin gibi birer oyuncu. Onlarda hayatta kalmanın mücadelesini vermeye çalışıyor. Hem zevkli hemde ücretsiz olan Stalker Online oyununu sitemizden güvenli bir şekilde indirebilirsiniz.

Oyuna üye olmanız gerekmektedir.

kaydol indir

line

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir