Tauri World

Tauri World Oyna – MMO Strateji Oyunu

Tauri World ya da Tauri Dünyası MMO Strateji Oyunu Mynet tarafından yayınlanan ücretsiz bir tarayıcı oyunudur. Tauri World genel olarak kapsamlı sömürge sistemi ve çok-katmanlı yapısı olan gerçek-zamanlı bir oyundur.

Tauri’de 20’den fazla tipte bina ve 25’ten fazla birim-defans sistemi, uçak ve kara birimi bulabilirsiniz. Oyunculara 3 gezegenin her birinde 8’e kadar adada yerleşebilme fırsatı vermek üzere Eşsiz bir kolonizasyon oluşturulmuştur.

Oyunda bulunan bonuslar sayesinde binaları, birimleri ve teknolojileri hızlı, verimli ve ucuz olarak üretebilirsiniz. Kahramanlar ise, savaş sırasında belirli birimleri geliştirirler.

Oyunda bulunan her yeni adada Bıçkıhane, Demirhane, Yel Değirmeni ve Depo binaları kurulu olarak gelmektedir. Adada ayrıca diğer binaların inşa edileceği yerleri gösteren kırmızı renkli flamalar da bulunmaktadır.

Tauri World’de de bilindik tarayıcı oyunlarında olduğu gibi ham madde biriktirme özelliği vardır. Odun, Metal, Kristal ve Enerji bu ham maddelerdir. Üretim bölümü olarak da;

Sawmill ham odun üretir.
Ironworks ham metal üretir.
Kristal madeni ham kristal çıkarır.
Yel değirmeni ham enerji üretir.

Başlangıçta, oyuncu Ahşap ve Metal (daha sonra Krystal’de kullanıma açılacaktır.) elde etme oranını kaydıraçlar kullanarak değiştirebilir, bu kaydıraçlar bir oyuncu fare imlecini hammadde kontrol panelinin üzerine aldığında görünecektir.

Oyun için ufak bir tüyo vermek gerekirse; En iyi strateji, kaynak elde etme oranını dengede tutmaktır. Bu şekilde kaynakların her biri çoğu zaman benzer miktarlarda edinilmiş olur.

kayıt ol oyna

[jwplayer player=”1″ mediaid=”2281″]

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir