Ücretsiz WordPress Dijital Kartvizit Temaları

Ücretsiz WordPress Dijital Kartvizit Temaları (vCard Themes)

Ücretsiz wordpress dijital kartvizit temaları (vcard themes) wordpress cv, dijital özgeçmiş temalarıdır. WordPress dijital kartvizit ve cv temaları basit bir web sitesine ihtiyaç duyanlar için tekli sayfalardan oluşan kullanışlı temalardır. Dijital kartvizit temaları (digital business card) portföy, ayrıntılı bir özgeçmiş veya küçük işletmelerin web sitelerinde de kullanılabilir. Tasarımlar ücretsiz olmasına rağmen gerekli olan tüm ana fonksiyonlara sahiptirler. Eğer daha profesyonel bir tasarıma sahip olmak isterseniz pro sürümlerine yükseltebilir veya premium tema satın alabilirsiniz.

WordPress Dijital Kartvizit (vCard) Nedir?

vCard (virtual business card) yani sanal kartvizitler ünvan, telefon numaraları ve e-posta adresleri gibi kişi bilgilerinin dijital (sanal) ortamda sunulmasıdır. WordPress için oluşturulan vCard temaları ise ayrıntılı ve karmaşık tasarımlar yerine daha sade ve tek sayfa olarak kişi bilgilerine yer verildiği tasarımlardır.

 1  Veecard Theme

veecard theme

Veecard teması, S5themes wordpress tema üreticisi tarafından sunulan basit bir wordpress sanal kartvizit (vCard) temasıdır. Veecard tam olarak bir kartvizite benzediği için ilk sırada yer verdik eğer wordpress altyapısı ile basit bir kişisel web sitesi kuracaksanız bu tasarım mükemmel bir seçimdir. Kullanışlı özellikleri ile şahıs teması olarak kullanılan veecard teması responsive (duyarlı – esnek) tasarım ile hazırlanmıştır.

Programcılar, uygulama geliştiricileri, web tasarımcıları, grafik tasarımcıları, mimarlar, doktorlar ve diğer tüm meslek guruplarında yer alan çalışan ve yöneticilerin tanıtım, referans ve iletişim bilgilerine basit bir şekilde yer verebileceği altyapısı sağlam bir temadır. Yapısı gereği oldukça hafif ve hızlıdır. Basit kurulum, tema yönetim paneli, google web fontları, özel css desteği, iletişim formu, anasayfada sosyal ağ ikonları ve basit dahili seo yapısı gibi özellikleri bulunmaktadır.

indirindir bulutdemo

 2  vCard Theme

vcard theme

vCard teması, siteorigin tarafından sunulan ücretsiz bir wordpress dijital kartvizit temasıdır. Tema çok basit bir tasarım ile hazırlanmış ve ana fonksiyonlar haricinde bildirilen herhangi bir özelliği bulunmamaktadır. Yapmanız gereken sadece fotoğraf ve kişisel bilgilerinizi eklemek.

indirindir bulutdemo

 3  Solio Theme

solio theme

Solio teması, medialoot tarafından tasarlanan tek sayfalık sanal kartvizit / cv temasıdır. Profesyonel bir tasarım ile oluşturulan solio teması çok hareketli ve kullanışlıdır.

Anasayfada hareketli olarak yaptığınız son çalışmaları görüntüleyebileceğiniz son işler alanı mevcuttur. Yaptığınız çalışmaları bu alanda kategorilenmiş bir şekilde sunabilirsiniz. Facebook, twitter, pinterest ve dribbble sosyal ağ hesaplarınız için simgeler, Html5 ve CSS3 desteği, tekli sayfa tasarımı, galeri filtreleme, lightbox görüntüleme gibi gelişmiş özelliklere sahiptir.

indirindir bulutdemo

 4  Onesie Theme

onesie theme

Onesie teması, graphpaperpress tarafından ücretsiz olarak sunulan profesyonel bir wordpress dijital kartvizit temasıdır. Responsive (duyarlı – esnek) tasarım ile oluşturulan tema portföy, iş, ve ayrıntılı bir cv oluşturacak kişiler tarafından kullanılabilen çok amaçlı bri temadır.

Kurulumu ve kullanımı basit olan tema iphone, ipad ve diğer tüm mobil cihazların ekranları ve tüm popüler tarayıcılar ile uyum içindedir. Ücretsiz olmasına rağmen daha güvenli ve güncel kalabilmesi için tek tıklama ile temanın son sürümüne güncellemenize izin vermektedir. Özel menüler, özel arka plan görseli, widget desteği, sayfa şablonları ve tema dosyası içinde çeviri dosyaları da yer almaktadır.

indirindir bulutdemo

 5  OneTone

onetone theme

OneTone teması, mageewp wordpress tema üreticisi tarafından ücretsiz olarak sunulan duyarlı bir çok amaçlı temadır. Küçük işletmeler ve ayrıntılı bir dijital cv hazırlamak isteyenler için ideal bir seçimdir.

Html5 ve css3 ile kodlanan tema ziyaretçinin gerekli tüm bilgilere ulaşabilmesi için tek sayfa olarak hazırlanmıştır. Arama motorlarında daha iyi sonuçlar elde etmek için seo gereksinimlerine göre kodlanmıştır. *Bootstrap ile inşa edilen onetone teması responsive özelliği ile tüm mobil cihaz ve tabletlerde sorunsuz görüntülenmekte ve google chrome, ie, firefox ve opera gibi tüm tarayıcıları desteklemektedir. Seo dostu tasarım, tam genişlikte slider, arkaplanda youtube video ekleme, yüksek çözünürlüklü ekran (retina) desteği, kısa kodlar, sosyal ağ simgeleri, tema yönetim paneli, sabit üstbilgi, bbPress ve BudyPress desteği ve sınırsız güncelleme imkanı gibi gelişmiş özelliklere sahiptir. Ayrıca indirdiğiniz tema dosyası içinde çeviri için dil dosyaları da yer almaktadır.

*Bootstrap: Açık kaynak kodlu, ücretsiz bir tasarım aracıdır. Bu aracı kullanarak kolay bir şekilde telefonlar, tabletler ve masaüstü bilgisayarlar için farklı ve cihaz büyüklüğüne uygun şekilde sitenizin gözükmesini sağlayan temalar/tasarımlar yapabilirsiniz.

indirindir bulutdemo

 6  Chun Theme

chun theme

Chun teması, themehybrid tarafından html5 ve css3 ile kodlanmış wordpress dijital kartvizit temasıdır. Tema tasarımı ile portföy ve blog teması olarak ta kullanılabilir.

Tema yönetim paneli ile gerekli olan tüm özelleştirmeleri basit bir şekilde yapabilirsiniz. Breadcrumbs desteği, özel arkaplan, özel sayfa şablonları, farklı mesaj biçimleri (ses, sohbet, foto galeri, görüntü, bağlantı, alıntı, durum, video) ve yapışkan mesajlar gibi özelliklere sahiptir.

indirindir bulutdemo

 7  MiniCard Theme

minicard theme

MiniCard teması, bir wordppress geliştiricisi olan Mike Jolley tarafından mavi tonlarda tasarlanan basit ve kullanışlı bir sanal kartvizit, cv temasıdır. Kişisel bilgilerinizi ve sosyal ağ hesaplarını girebileceğiniz çok sade bir tasarımdır.

indirindir bulutdemo

 8  Leatherly Theme

leatherly theme

Leatherly teması, Richard Fang tarafından tasarlanan colorlabsproject üzerinde ücretsiz olarak sunulan basit bir wordpress cv/blog temasıdır. Leatherly teması, özellikle kısa tek sayfalık web sitesi oluşturmak isteyenler için oluşturulmuş ücretsiz bir wordpress temasıdır. Tema tüm mobil kullanıcılarına ulaşabilmeniz için responsive (duyarlı) tasarım ile hazırlanmıştır.

Basit bir şekilde yaptığınız işleri sunmak ve müşteri bulmak için internet kullanmak istiyorsanız bu tema iyi bir seçim olabilir.Leatherly temasında son mesajlar, favoriniz olan birkaç fotoğraf çekimi, kısa bir özgeçmiş, yetenekleriniz ve ziyaretçilerin sizinle temasa geçmeleri için bir iletişim formu yer almaktadır.

indirindir bulutdemo

 9  Appz Theme

appz theme

Appz teması, themeshaker tarafından oluşturulan kullanışlı bir çok amaçlı wordpress temasıdır. Bu teme iPhone için uygulama ve oyun geliştiren kullanıcılar için tasarlanmıştır. Hem dijital kartvizitinizi hemde projelerinizi sunmak için ideal bir temadır.

Birçok geliştirici Apple App Store üzerinde yer almak için çaba harcar ve sürekli olarak kaliteli uygulamalar oluşturmaya çalışır. App store üzerinde kullanıcı kitleniz çoğaldıysa ve çok fazla uygulamanız varsa hem kendinizi hemde uygulamarınızı kendi sayfanızda daha ayrıntılı bir şekilde tanıtmak için focused temasını kullanabilirsiniz. Anasayfada profesyonel tam boy slider (manşet) alanı yer almaktadır projelerinize ait görseller mobil cihazın içinde yer alacak şeklide sunulmaktadır. Esnek widget alanları, kolay bir şekilde renk, yazı tipi ve arkaplan değiştirme gibi standart fonksiyonlara yer verilmiştir. Tema dosyası içinde kaynak tasarım görselleri yer almaktadır bunları kullanarak temayı kendinize göre özelleştirebilirsiniz.

indirindir bulutdemo

 10  Focused Theme

Focused Theme

Focused teması, site5 hosting (s5themes) tarafından sunulan ücretsiz wordpress cv temasıdır. Ayrıntılı olarak kendinizle ilgili bilgiler paylaşmak istiyorsanız bu temayı seçebilirsiniz.

Kişisel blog (personal blog) teması olarak ta kullanabileceğiniz focused teması, s5themes tema üreticisinin diğer temalarında olduğu gibi ayrıntılı ve kullanışlı bir tema yönetim paneline sahiptir. Burada gerekli olan tüm özelleştirmeleri çok rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Sabit kayan menü, sosyal ağ simgeleri, 8 adet yazı formatı, google web fontları ve logo ve favicon ekleme gibi özellikleri bulunmaktadır. Ayrıca Yandex.Metrica ve Google Analytics gibi platformların kodlarını da direkt olarak yönetim panelinden siteye dahil edebilirsiniz.

indirindir bulutdemo

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir