Tribal Wars

Tribal Wars 2 Oyna – Online Orta Çağ Strateji Oyunu

Tribal Wars 2 – (Online Orta Çağ Strateji Oyunu) ücretsiz bir çevrim içi strateji oyunudur. Tribal Wars 2; şövalyeler, generaller ve politik kararlar ile dolu bir orta çağ evreninde geçmektedir.

Savaşla parçalara bölünmüş bir bölgedeki bir kalenin hükümdarısın ve hayatta kalmasını sağlamak için krallığını savunmalı ve genişletmelisin. Bu orta çağ savaş oyununda halkın, senin kuvvetine ve stratejik bilgine güveniyor. Ordularını topla, kale duvarlarını güçlendir ve askerlerine zafere giden yolda önderlik et.

Tribal Wars 2, muharebe stratejisi ve kale yönetimine odaklanan orta çağ temalı, Devasa Çok Oyunculu Çevrim İçi (MMO) bir savaş oyunudur. Ücretsiz çevrim içi savaş oyununu gerçek zamanlı bir PvP ortamında doğrudan tarayıcından oynayabilirsiniz.

Klasik Tribal Wars’un büyük başarısını takiben InnoGames, popüler orta çağ temalı çevrim içi oyunu için bir devam oyunu yapmaya karar verdi: Tribal Wars 2. Öncüsü gibi Tribal Wars 2 de ücretsiz bir strateji MMO oyunudur fakat daha detaylı grafikler ve arayüz iyileştirmelerine sahiptir. Dinamik harita bilgisi, kişiselleştirilebilir klan görevleri gibi yeni özellikler ve diğer birçok eklenti, Tribal Wars 2’yi hem deneyimli hem de yeni oyuncular için eşsiz ve yeni bir oyun deneyimi haline getirmektedir.

Bu stratejik şehir inşa etme oyununun hedefi, kaleni geliştirmek ve bir PvP ortamında Krallığını genişletmektir. Köyünü, binalarını geliştirerek yönet ve askeri saldırı ile savunma manevraları için bir ordu topla. Ücretsiz şehir inşa etme oyunu ilerledikçe diğer oyunculara saldırıp kaynaklarını yağmalamak hem ilerlemeni hem de kale gelişimini hızlandıracaktır. Askeri kuvvetin büyük önem taşımasının yanı sıra, diğer oyuncularla beraber savaşmak için politik ittifaklar ve paktlar oluşturmak da önemlidir.

kayıt ol oyna

line

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir