World of Battles

World Of Battles İndir – Ücretsiz Online Strateji ve Savaş Oyunu

World of Battles: Orta Çağ’ın Çöküşü, Frogwares tarafından geliştirilen ve Türkiye’de Wolfteam, S2 ve CengizHan 2 gibi ünlü oyunların da yayıncılığını elinde bulunduran Joygame tarafından yayınlanmaktadır. World of Battles kısaca WoB MMORTS türünde 3D bir oyun olup fantastik bir temaya sahiptir. Bu savaş temalı evrende oyuncular kendilerine ait büyük bir ordu oluşturmalı ve bu orduları denetlemelidirler.

Oyuna başlarken 3 farklı taraf karşımıza çıkar ve bunlar da kendi aralarında üç ırka ayrılırlar. Kısaca bu ırkları tanımak gerekirse şu şekildedir:

  • İmparatoluk: Atlarının üstünde, geride kalan herkese, hatta destekleri sayesinde ayakta kaldıkları diğer insanlara bile tepeden bakarlar. Bu topraklarda şimdiye dek görülmüş en etkili süvarilerden oldukları kuşku götürmez bir gerçektir.
  • Elfler: Elfler yapım aşamasında olan bir ırktır, ve eklenti paketi ile çok yakında oyuna eklenecektir.
  • Cüceler: Evlerini dünyanın bağrında yaparlar. Madencilikleri ve zanaatkârlıkları eşsizdir. Ağır zırhlı Cüce savaşçılar çarpışmada, en şiddetli hücumları bile kıran disiplinli oluşumlar meydana getirirler.
  • Yaşayan Ölüler: Aslında bunlar, hiç var olmamaları gereken şeylerdir. Tüm yaşayanları günü geldiğinde örten perdenin ötesinden dönen Yaşayan Ölü sürüleri yalnızca canlıların yaşamsal güçleri ve eti ile beslenmek için varlar.
  • Orklar: Böğüren Ay Şamanları tarafından yönetilen Orklar ve kuzenleri Goblinler’in vahşi sürüleri, ihtiyaçlarını aşağı ırklardan almak için çorak arazideki evlerinden dışarı çıkarlar.
  • Kara Elfler: Yeraltı kentlerinden kendi adına acı ve korku yaymak için çıkan ürkünç tanrıçaları Shadis’e hizmet etmekten başka hiçbir yaşam amaçları yoktur.
  • Barbarlar: Yaban ve özgür, Bin Kabile geniş çayırların adamlarıdır; neye gereksiniyor, canları neyi çekiyorsa hepsini Elfler ve İnsanlar’ın kentlerinden alırlar. Uygarlığın süslerini zayıflık olarak aşağılar, şehirlerde yaşayanlara yalnızca nefretle bakarlar.
  • Amazonlar: Hiçbir erkek, Amazonlar üzerinde hakimiyet kuramaz ve buna kalkışanlar kendilerini anında, derisi diri diri yüzülüp kızgın yağda kaynarken bulur. Bu savaşçı kadınların yay ve ciritleri, onların savaştaki cesaretlerini hafife alan birçok haddini bilmez düşman tarafın felaketi olmuştur.
  • Yaban Ahali: İnsan gözünden ırak, kendi ormanlarına çekilmiş Yaban Ahali ittifakı, yalnızca rahat bırakılmaktan başka hiçbir şey istemiyor. Minotor, Kurt ve Kentorlar kendilerini gitgide daha çok düşmanlaşan bir dünyadan uzak kalma çabasında buluyorlar.

Elbette hangi ırkı oynamanız gerektiğini bütün ırkları deneyerek bulacaksınız. Mutlaka sonunda bu ırk tam bana göre diyebileceğiniz bir seçim yapacaksınız… Ve böylece savaşın tek gerçek olduğu bu gerçeküstü macerada yerinizi alacaksınız. World of Battle‘da oluşturacağınız efsanevi ordunuz ile ister diğer oyuncularla savaşabilirsiniz isterseniz de tek başınıza görevler yapabilirsiniz.

kayıt ol oyna

indir

[jwplayer player=”1″ mediaid=”2241″]

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir