Uzak Masaüstü Kontrol

Ücretsiz Uzak Masaüstü Kontrol Programları

Ücretsiz Uzak Masaüstü Kontrol Programları: Uzak masaüstü kontrol programları bir bilgisayardan başka bir bilgisayara izinlere bağlı olarak bağlanıp kontrol etmek, sunum yapmak veya dosya göndermek için kullanılır.

Farklı yerlerdeki birden fazla ekip arkadaşınızla, aynı anda bir bilgisayar üzerinde uzaktan tartışabilir, uzaktan sunum yapabilirsiniz. Müşterilerinize bir ürününüzün demosunu yanına gitmeden bilgisayarınızdan yapabilirsiniz. Uzman olduğunuz konuda birden fazla kişiye aynı anda uzaktan eğitim verebilirsiniz.

Bilgisayarlara uzaktan erişim sağlayan pek çok program bulunmaktadır. Sizler için bu programların en popüler olanlarını seçtik.

Uzak Masaüstü Kontrol Programları Listesi

1. Team Viewer
TeamViewer ile internet üzerinden birkaç saniye içerisinde herhangi bir bilgisayara veya sunucuya bağlanabilir ve bu bilgisayarı sanki karşısında oturuyormuş gibi uzaktan kontrol edebilirsiniz.

Line

2. Ammy Admin
Ammyy Admin ile internet üzerinden kolayca bir uzak masaüstünü paylaşabilir veya bir sunucuyu kontrol edebilirsiniz. Nerede olursanız olun Ammyy Admin, birkaç saniye içinde uzak bir masaüstüne güvenli, basit ve hızlıca erişmenizi sağlar.

Line

3. Alpemix
Alpemix uzaktan yardım ve sunum için en hızlı ve kolay yoldur. Farklı yerlerdeki tanıdıklarınızla, aynı bilgisayarın başında yan yana oturuyor gibi çalışabilirsiniz. Üstelik ücretsiz, üyelik gerektirmiyor, kurulum gerektirmiyor.

Line

4. Ultra VNC
UltraVNC, bilgisayarınızı uzaktan yönetmenizi sağlayan VNC programlarından biri. UltraVNC ile uzakta olan herhangi bir bilgisayarınıza bağlanarak yapmanız gereken tüm işlemleri yapabilirsiniz.

One comment

  1. Uzak Destek

    Güzel Paylaşım Bizimde Kullandığımız Bu yazılımlar sayesinde ekibimiz sorunları hızlıca çözüyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir