Ücretsiz Video Oynatıcılar

Ücretsiz Video Oynatıcılar: Kaliteli bir video oynatıcı seçmek izlediğiniz video ve filmlerin görüntü ve ses kalitesinde çok fark yaratmatadır bu yüzden doğru bir seçimle izlediklerinizden daha iyi verim alabilirsiniz. Video oynatıcı programlar bilgisayarların vazgeçilmezleri arasında ve yeni bir sistem kurulumunda mutlaka bir video oynatıcıda kurulmaktadır. Aşağıda en iyi video oynatıcılar listelenmiştir, bunlardan birini yüklemeniz işinizi görecektir.

Ücretsiz Video Oynatıcılar Listesi

 1. K-Lite Codec Pack

K-Lite Codec Pack videolar için gerekli olan codec yazılımları ve ilgili araçlar içeren bir pakettir.

Line

2. Gom Player

GOM Player, popüler ses ve video çözücülerinin gömülü olduğu bir medya oynatıcısıdır. Tümüyle ücretsiz sunulmakta olan yazılımla çözücüleri ayrı ayrı yüklemeye gereksinim duymazsınız.

Line

3. VLC Media Player

VLC Media Player açık kaynak kodlu olarak geliştirilen ve tamamen ücretsiz olarak dağıtılan gelişmiş bir medya oynatıcıdır.

Line

4. KMPlayer

KMPlayer, AVI, ASF, WMV, AVS, FLV, MKV ve diğerlerini de kapsayan çok çeşitli dosya biçimlerini destekleyen hafif bir ses ve video oynatıcısıdır.

Line

5. BSplayer

Hemen hemen tüm formatlardaki video ve müzik dosyalarını oynatabilen VLC media player geliştiricilere göre 500 milyondan fazla indirme sayısı ile en başarılı açık kaynak multimedya oynatıcı.

Line

6. RealPlayer

RealPlayer sadece internet üzerinden izlenebilen video ve sesleri oynatmak için değil, tüm medya biçimlerini izleyebilmeniz için başlı başına yetecek geniş özellikte bir oynatıcı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir