battlefield play4free

Battlefield Play4Free İndir – Ücretsiz Online FPS Oyunu

Dünyada FPS oyunları konusunda kendini kanıtlamış bir seri varsa oda hiç tartışmasız Battlefield serisidir. Battlefield oyunlarını hep multiplayer olarak biliyoruz ki zaten bu konuda oldukça profesyonel işler çıkarmaya devam ediyorlar. Lider multiplayer tecrübelerini devasa çoklu oyuncu platformuna taşıyan EA Games bu alanda görebileceğimiz en başarılı oyunlardan birisini piyasaya sunmuş durumda. Battlefield Play4Free rakiplerine göre gelişmiş birçok özelliği ile göz doldururken sizlere eşsiz bir online oyun zevkinin yanı sıra sürükleyici bir macerayı da vadediyor.

Electronic Arts tarafından geliştirilen ve yayınlanan MMOFPS oyunu Battlefield Play4Free, kendinden önce çıkan sürümlerin özellikleriyle birlikte oyuncuları hayran bırakacak bir çok yeni özellik barındırıyor. Geliştirilmiş grafikler, gerçekçi patlama, mermi ve insan sesleri, orijinalinin bire bir aynısı silahlar, kullanılabilen tank, helikopter ve jetler sayesinde kendinizi savaş alanında hissedecek, oyunu oynarken hem keyif alacak hem de heyecan dolu dakikalar geçireceksiniz.

Oyunda Assault, Medic, Engineer ve Recon olmak üzere 4 ayrı sınıf bulunuyor. Her sınıfın ise kendine has özelliği ve yetenekleri mevcut, bu sınıflar;

Assault
G3A4 makinalı tüfeği ve takım çantasının yanısıra C4 ve el bombası sayesinde yakın ve orta mesafeli çatışmalarda önemli rol oynuyor, saha adamı olan Assault’lar hereketi seven oyuncuların favorisi.

Medic
İlkyardım çantası ve seyyar elektroşok cihazıyla birlikte savaş alanında yaralı oyunculara yardım edip, MG3′ü ile çatışmalara destek verebiliyor. Görevi basit gibi görünse de Medic’ler çoğu zaman savaşların kazanılmasında önemli role sahip.

Engineer
Savaş alanındaki önemi tartışılmaz olan engineer’lar arızalanan araçları onarabilir, mayın döşeyebilir, hafif makineli tüfeği PP2000 ile yakın mesafeli çatışmalarda destek verebilir ve en önemlisi RPG’si ile tank, helikopter ve jetleri yok edebilir.

Recon
Battlefield Play4free’nin belkemiği olan Recon’lar hareket sensörleri sayesinde bölgeye giren düşmanları tespit edebilir, Morter Strike’ları ile takımındaki jet pilotlarına füze gönderilecek alanları işaret edebilir, Claymore’ı sayesinde düşmanları havaya uçurabilir ve SV 98 sniper’ı ile rakiplerini kuş gibi avlayabilirler.
Önceki serileri oynayanların zorlanmadan oynayabileceği Battlefield Play4free’de BF2′de yer alan bazı haritalar da bulunuyor.

NOT : Kurulum tarayıcı tabanlı olarak gerçekleşiyor kayıt olduktan sonra hesabınıza giriş yapın ve PLAY NOW TUŞUNA basın tarayıcıya gelen eklentiyi kabul edin kurulum başlıyacaktır.

kayıt ol oyna

indir

[jwplayer player=”1″ mediaid=”2445″]

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir