M.A.R.S. Online İndir – Türkçe Tps Savaş Oyunu | Mainpc » Webmaster, Teknoloji, İndir, Yaşam ve Bilgi Sitesi
11:38 pm - Salı Kasım 25, 2019

M.A.R.S. Online İndir – Türkçe Tps Savaş Oyunu

122 Görüntüleme Yönetici 0 Yorum
Tweet
mars-online

Dünyanın en gelişmiş ve en başarılı oyun motorlarından birisi olan Unreal Engine 3 kullanan M.A.R.S. online oyun severlere olağanüstü bir görsel şölen vaat ediyor. Unreal Engine 3’ün gücünü arkasına alan oyundaki görsellik ve oyun içinde meydana gelen tüm efektler hatırı sayılır şekilde başarılı hazırlanmış.

Günümüzün bilinen en önemli oyunlarından olan Mass Effect, Gears of War ve Batman serisi gibi daha birçok yapım tarafından tercih edilen Unreal Engine 3 hiç şüphesiz TPS türündeki bir oyun için seçilebilecek en iyi grafik motorudur. M.A.R.S.’ı geliştiren ekibinde Unreal kullanma konusunda başarılı olduğu bir gerçek. Belirttiğimiz diğer bütün Unreal Engine 3 oyunlarında görebileceğiniz özellikler M.A.R.S.’tada bulunuyor.

Alışığa gelmiş klasik MMOFPS oyunlarından daha farklı bir oynanışa sahip olan TPS tür,  online platforma taşınınca daha üstün bir oynanışa ve keyfe dönüşüyor. Aksiyonu gerçek anlamda yaşamak isteyen online oyuncuların bu yeni akıma katılmalarını tavsiye ediyoruz. M.A.R.S. sadece oyun türü ile değil sahip olduğu oynanabilirlik özellikleriyle de rakiplerine üstünlük sağlıyor.

Klişelerden kurtulan M.A.R.S. yenilikçiliği ile dikkat çekiyor. Yenilikçi anlayışını ise en çok oynanış özelliklerinde fark ediyoruz. Daha önce online oyunlarda görmeye alışık olmadığımız bir siper alma sistemi ve çift silah kullanabilme imkanı ile beğeni topluyor. Özelliklede savaş anında oyunlara sunulan çift silah alabilme seçeneği ile aynı anda iki ana silah ile düşmana saldırabilirsiniz.

kaydol indir

line

Son Güncelleme Tarihi: 23 Kasım 2019

Konuları Kaçırmayın Abone Olun - Mainpc » Webmaster, Teknoloji, İndir, Yaşam ve Bilgi Sitesi and let's be smart!
Loading...
0/5 - 0
You need login to vote.
Kategori
Your comment?
Yanıtla