Rohan

Rohan İndir – Ücretsiz MMORPG Oyunu

Rohan İndir/DownloadRohan Blood Feud bir MMORPG oyundur. R.O.H.A.N.: Blood Feud kıtası üzerine kurulmuş zengin ve genişleyen, devamlı çevrimiçi bir dünyadır. Bu alan, yapılmayı bekleyen, en sıradandan en şanlısına bir çok görevle doludur. Dost ve düşman edinmek, sert savaşlara girmek ve benzersiz oyun özelliklerinin bolluğu oyuncuları koltuklarına bağlayacaktır. Oyunu diğer geleneksel MMORPG’lerden ayrı kılan bir çok özellik bulunmaktadır:

İNTİKAM: Oyunda başkaları tarafından katledilen oyuncular, katillerini kendi “Hit List”lerinde otomatik olarak kaydedilmiş bulacaklar. Dirilince, katillerinin yanına teleport olup intikam alma şansı bulacaklar.

KASABA SAVAŞLARI: Oyunda, ‘guilds’ olarak anılan gruplar R.O.H.A.N.: Blood Feud’deki her kasabayı yönetme imkanına sahiptir. Diğer gruplar, kasabanın kontrolünü ele geçirmek için, kasabayı kontrol eden grupla sivil bir savaş içine girebilirler. Bunlara ek olarak, varlıkların ve zenginlerin yaptığı ticari takaslardan kesilen bir haftalık tüm vergiler kazanana verilecektir.

ALIŞVERİŞ GÜVENLİĞİ: Oyuncudan oyuncuya satış işlemlerinin yapıldığı, içinde oyuncuların çeşitli yollarla alışveriş yapabileceği güvenli bir website dizayn edilmiştir.

Rohan Özellikleri

  • Lisans: Ücretsiz (Freeware)
  • Dil Desteği: İngilizce, Almanca
  • Kısıtlama: Yok
  • İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Oyna Butonİndir Buton

Video İzle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir