ucretsiz-sayac-servisleri

Ücretsiz Sayaç Servisleri – Free Web Stats

Web analiz araçları web dünyasının kullanımı sonucu ortaya çıkan verinin analizi ve bu analiz sonucu ortaya çıkan veri ile web sitelerinin daha iyi optimize edilmesini sağlar. Bu araçlar, web sitenizin ziyaretçileriniz tarafından nasıl kullanıldığına dair bilgi sahibi olmanıza yardımcı olurlar.

Çeşitli amaçlar, teknolojiler ve kaynaklara erişim sayesinde, web siteniz ile uyumlu doğru web analiz aracını seçmeniz önemlidir. En çok tercih edilen wen analiz platformlarını sizler için sunuyoruz tercih size kalmış.

1: Google Analytics : Google Analytics Google’ın Urchin firmasını satın alması sonrasında duyurduğu ücretsiz web site performans analizi servisidir. Kullanışlı arabirimi ve ücretsiz olması sayesinde kısa sürede bloglardan büyük kurumsal web sitelerine kadar geniş yelpazede yaygınlaşmıştır.

line-sade

2: Yandex Metrica : Yandex.Metrica sitenizin gelişmesine ve ziyaretçilerin ölçülmesine yardımcı olan ücretsiz bir araçtır. Metrica sayesinde sitenizdeki en verimli ana göstergeleri ölçümleyebilir, ziyaretçilerin davranışlarını analiz edebilir ve reklam kampanyalarınızın etkinliğini değerlendirebilirsiniz.

line-sade

 3: StatCounter : StatCounter  web trafiği analiz platformudur. Temel hizmetlere erişim ücretsizdir ve gelişmiş hizmetler arasında 5 $ ve 119 $  mal olabilir.

line-sade

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir