ücretsiz wordpress firma temaları

Ücretsiz WordPress Firma – Şirket Temaları (Business Theme)

Ücretsiz wordpress firma – şirket temaları (business theme) şirket web siteleri için sunulan temalardır. WordPress firma temaları portföy, kişisel web siteleri ve blog olarak ta kullanılabilen çok amaçlı temalardır. Temalar ücretsiz olmalarına rağmen gerekli olan tüm ana fonksiyonlara sahiptirler. Birçok tema duyarlı tasarım ile hazırlanmıştır ve tüm mobil cihazlarda sorunsuzca görüntülenmektedir. Responsive (duyarlı tasarım) özelliğinin sağlamış olduğu yarar ile tüm mobil kullanıcılarına (müşterilerinize) rahatlıkla ulaşabileceksiniz.

WordPress Firma ve Uygun Alternatif Temalar

Şirketinizin web sitesinde WordPress içerik yönetim sistemini kullanıyorsanız listemizde yer alan temalardan beğendiğinizi kendinize göre özgürce düzenleyebilir, kişisel ve ticari projelerde kullanabilirsiniz.

 1  Boldy Theme

Boldy Theme

Boldy teması, s5themes tarafından yayınlanan ücretsiz, profesyonel bir wordpress firma temasıdır. Tema kullanışlı bir yapıya sahip olup portföy ve blog teması olarak ta kullanılabilir.

Anasayfada kayan resimler (nivo slider 960 x 370) ile siteniz daha canlı görünecektir. Temayı kurduğunuz zaman oluşturduğunuz sayfalara iletişim ve adres gibi bir kaç template gelecektir ek özellikli sayfalar oluşturma imkanı bulunmaktadır. Tema çok sade olan bir yönetim paneline sahip burda sayfanızı dilediğiniz gibi değiştirebilir ve ek özellikler katabilirsiniz. Google web fontları, jQuery ile hazırlanmış kayan menüler, Facebook, Linkedin ve Twitter butonları, twitter akış eklentisi ve iletişim formu gibi özelliklere sahiptir.

indirindir bulutdemo

 2  Fizz Theme

fizz theme

Fizz teması, s5themes tarafından yayınlanan ücretsiz, profesyonel bir wordpress firma temasıdır. Fizz wordpress teması firmalar için uygun duyarlı (responsive) tasarıma sahiptir.

Responsive (duyarlı tasarım) ile tüm cihazlarda sorunsuz görüntülenir. Anasayfada sosyal ikonlar ve büyük görsel yayınlama alanı bulunuyor. Tema çok sade olan bir yönetim paneline sahip burda sayfanızı dilediğiniz gibi değiştirebilir ve ek özellikler katabilirsiniz. Basit seo, özel menüler, google web fontları ve anasayfada tam ekran görsel alanı yer almaktadır.

indirindir bulutdemo

 3  SimpleCorp Theme

SimpleCorp Theme

SimpleCorp teması, s5themes tarafından yayınlanan ücretsiz şirket temasıdır. Şirketler için oldukça kullanışlı ve hızlı bir temadır.

Kayan menüler ve anasayfada 960 x 345 boyutlarında görsel eklenebilir. Duyarlı tasarım özelliği ile tüm tarayıcılarda sorunsuz görüntülenir. Temayı kurduğunuz zaman 8 farklı yazı yayınlama özelliği bulunmaktadır. Tema yönetim paneli, google web fontları, sosyal ikonlar, blog ayarları, basit seo özelliği, özel css ve özel menü gibi özelliklere sahiptir.

indirindir bulutdemo

 4  Simplen Bright Theme

Simplen Bright Theme

Simplen Bright teması, s5themes tarafından yayınlanan ücretsiz firma/şirket temasıdır. Responsive (Duyarlı Tema) özelliğine sahiptir.

Kayan menüler ve anasayfada 960 x 345 (slider) görsel eklenebilir. Temayı kurduğunuz zaman 8 farklı yazı yayınlama (şablon) özelliğine sahip sayfa oluşturma imkanı bulunmaktadır. Tema çok sade olan bir yönetim paneline sahip burda sayfanızı dilediğiniz gibi değiştirebilir ve ek özellikler katabilirsiniz.

indirindir bulutdemo

 5  Esteem Theme

Esteem Theme

Esteem teması, Themegrill tarafından ücretsiz olarak sunulan duyarlı (responsive) wordpress kurumsal temadır. Portföy ve blog teması olarak ta kullanılabilen tema birçok projeye uyacak şekilde tasarlanmıştır.

Sade bir tasarım arayan kurumlar/şirketler için esteem theme duyarlı tasarım özelliği ile ideal bir seçim. Çok amaçlı kullanıma uygun olarak tasarlanan tema anasayfada manşet (slider) ve 3 farklı blog düzenine sahiptir. Firma logonuza göre temanızın rengini seçebilirsiniz. Sayfalar ve arşivler için özel düzen, 5 özel widget alanı, 2 hazır şablon, boxed (kutulu) ve wide (geniş) sayfa düzeni gibi özelliklere sahiptir. Tema yönetim paneli ve çeviri için .po/.mo dosyalarını içerir.

indirindir bulutdemo

 6  Accelerate Theme

Accelerate Theme

Accelerate teması, Themegrill tarafından ücretsiz olarak sunulan ücretsiz bir çok amaçlı duyarlı wordpress temasıdır.

Portföy, iş, blog, kişisel, seyahat veya kurumsal web siteleri için kullanılabilir profesyonel bir tema olan Accelerate 4 sayfa düzeni ile tüm ihtiyaçları karşılacayacaktır. Firma logonuza göre tema renk seçimi yapabilir ve özel css kodları kullanabilirsiniz. Tema yönetim paneli ve çeviri için .po/.mo dosyalarını içerir.

indirindir bulutdemo

 7  Enclosed Theme

Enclosed Theme

Encolsed teması, Cpothemes tarafından sunulan ücretsiz, responsive wordpress portfolio temasıdır.

Enclosed wordpress teması kurumsal, şirket veya kişisel blog olarak kullanabileceğiniz duyarlı, düzenli ve oldukça kaliteli bir temadır. Anasayfada büyük manşet alanı (full-width slideshow) yer alıyor burda projelerinize yer vererek ön plana çıkarabilirsiniz. Firma logonuza göre tema renk seçimi yapabilir, arkaplan görselini değiştirebilir ve özel css kodları kullanabilirsiniz. Tema yönetim paneli ve çeviri için .po/.mo dosyalarını içerir.

Tam genişlikte sayfa düzeni, entegre bir iletişim formu ve WooCommerce desteği ve birden fazla sayfa şablonları ile birlikte geliyor. Bu şablonlar herhangi bir ek eklenti olmadan sayfalara esneklik vermek için tasarlanmıştır.

indirindir bulutdemo

 8  Pytheas Theme

Pytheas Theme

Pytheas teması, Wpexplorer tarafından sunulan ücretsiz wordpress firma temasıdır.

Pytheas wordpress teması kurumsal, şirket veya kişisel blog olarak kullanabileceğiniz duyarlı, düzenli ve oldukça kaliteli garafiklere sahiptir. Firma logonuza göre tema renk seçimi yapabilir ve özel css kodları kullanabilirsiniz.

Kullanım: Anasayfayı etkinleştirmek için WordPress Ayarlar > Okuma Ayarları > Sabit sayfa (aşağıda seçin) işaretleyerek Ön Sayfayı: Anasayfa olarak seçmelisiniz.

indirindir bulutdemo

 9  Webfolio Theme

webfolio theme

Webfolio teması, s5themes tarafından sunulan portfolio, blog ve şirket temasıdır.

s5themes wordpress tema üreticisinin ücretsiz olarak sunduğu webfolio teması firma web sitelerinde sadelik arayanlar için ideal bir seçimdir. Anasayfada ön plana çıkarmak istediğiniz konu ve sayfaları manşet (slider) alanında yayınlayabilirsiniz. Üreticinin diğer temalarında da olduğu gibi kullanıcı dostu tema yönetim arayüzü ile temanızı kolaylıkla yönetebilirsiniz. Kayan menüler, sosyal simgeler, basit seo, google web fontları, 3 ayrı renk seçimi ve dahili iletişim formu gibi özelliklere sahiptir.

indirindir bulutdemo

 10  Ample Theme

ample theme

Ample teması, Themegrill tarafından sunulan çok amaçlı duyarlı bir wordpress temasıdır. Profesyonel bir görünüme sahip olan tema ziyaretçiler için kolay kullanım imkanı sağlayacaktır.

Kutulu ve geniş tema düzeni ile tam sayfa geniş içerik yayınlayabilirsiniz. Slayt efektleri ile anasayfaya tam boy görsel ekleme imkanı, 2 özel menü, özel css kullanım imkanı, 4 özel widget ve destek forumları üzerinden ücretsiz destek verilmektedir.

indirindir bulutdemo

 11  Radiate Theme

radiate theme

Radiate teması, Themegrill tarafından yayınlanan çok amaçlı bir temadır. Blog kullanımına uygun olarak düzenlenen tema firma web siteleri için de kullanılabilir.

Bu tema jetpack eklentisi ile sonsuz kaydırma ve wordpress galeri özelliğini kullanabilirsiniz. Özel arka plan, özel css ve parallax header ile özel başlık görüntüsünü destekler.

indirindir bulutdemo

 12  West Theme

west theme

West teması, Athemes tarafından sunulan wordpress firma temasıdır.

Mobil cihazlar üzerinde harika görünümlü çarpıcı duyarlı elemenları ile birlikte, güzel bir tek sayfa düzeni özelliği ile west teması ziyaretçileri içeriklerine odaklamak isteyen işletmeler için ideal bir seçenektir. Arama motorlarına sürekli olarak aktif kalabilmek için tam ölçekli blog kurabilir ve şirketiniz hakkında bilgileri, haberleri bu blogta paylaşarak daha iyi sonuçlar alabilirsiniz.

West kolayca değiştirilebilir tam genişlikte başlık görüntüsü sunuyor. En son web standartları html5 ve  css3 ile güçlendirilerek çapraz tarayıcı desteği sağlanmıştır. Duyarlı tasarım özelliği ile tüm cihazlarda sorunsuz olarak görüntülenmektedir.

indirindir bulutdemo

 13  Rocked Theme

rocked theme

Rocked teması, Athemes tarafından şirket web siteleri için oluşturulan ücretsiz bir temadır.

Rocked kendiniz veya müşterileriniz için bir kurumsal web sitesini elde etmek için hızlı, modern ve duyarlı bir iş temasıdır. Renk kontrolü, yazı kontrolü, önceden tanımlanmış blok, logo ve favicon yükleme, çoklu blog düzenleri, sayfa şablonları ve 600’den fazla yazı tipi içerir.

indirindir bulutdemo

 14  Perth Theme

perth theme

Perth teması, Athemes tarafından sunulan şirket web siteleri için uygun bir temadır.

Tam genişlikte olan tema hareketli öğeler ile oldukça dinamik bir yapıya sahiptir. Tema ayarlarından renk seçimi, sayfa şablonları, 600’den fazla google web fontları ve blog seçenekleri gibi dahili özelliklere sahiptir.

indirindir bulutdemo

 15  Sydney Theme

sydney theme

Sydney teması, Athemes tarafından yayınlanan bir iş temasıdır. Tam genişlikte ve dinamik bir yapıdadır.

Duyarlı bir tasarım ile hazırlanan sydney tüm cihazlarda ve tarayıcılarda sorunsuz bir şekilde görüntülenmektedir. Görsel efektler ile güçlendirilmiş profesyonel bir görünüme sahiptir. Ön sayfa ve blog düzeninde değişiklikler yapmak için güçlü bir tema yönetim paneli, 600’den fazla yazı tipi, anasayfa blokları, tam ekran görsel kaydırıcı veya statik görüntü, sosyal ağ simgeleri ve dil çeviri dosyalarını içerir.

indirindir bulutdemo

 16  Intro Theme

intro theme

Intro teması, Athemes tarafından sunulan modern bir iş ve kişisel blog temasıdır. Şirketler için hızlı ve fonksiyonel bir temadır. Animasyonlu başlık resmi, canlı renkler ve efektler ile güçlendirilmiştir.

Ön sayfa ve blog düzeninde değişiklikler yapmak için güçlü bir tema yönetim paneli, 600’den fazla yazı tipi, anasayfa blokları, tam ekran görsel kaydırıcı veya statik görüntü, sosyal ağ simgeleri ve dil çeviri dosyalarını içerir.

indirindir bulutdemo

 17  SweetHeat Theme

sweetheat theme

SweetHeat teması, Athemes tarafından sunulan modern bir iş ve kişisel blog temasıdır. Animasyonlu başlık resmi, canlı renkler ve efektler ile güçlendirilmiştir.

Ön sayfa ve blog düzeninde değişiklikler yapmak için güçlü bir tema yönetim paneli, 600’den fazla yazı tipi, anasayfa blokları, tam ekran görsel kaydırıcı veya statik görüntü, sosyal ağ simgeleri ve dil çeviri dosyalarını içerir.

indirindir bulutdemo

 18  Quill Theme

quill theme

Quill teması, Athemes tarafından sunulan basit bir firma temasıdır. Daha çok hukuk hukuk firmalarının kullanımı için tasarlanmıştır.

Düzenlenebilir bloklar, tam genişlikte kaydırıcı, duyarlı bir düzen, sosyal simgeler, özel başlık, tema yönetim paneli, animasyonlar ve özel widgetler gibi özelliklere sahiptir.

indirindir bulutdemo

 19  Moesia Theme

moesia theme

Moesia teması, Athemes tarafından oluşturulan çok amaçlı kullanıma uygun kaliteli bir temadır. Ziyaretçilerin dikkatini çekmek isteyenler için mükemmel bir seçimdir.

Moesia tamamen duyarlı bir tasarıma sahiptir. Özellik ve içerik sunmak için önceden tanımlanmış 11 farklı blog düzeni, paralaks (parallax) arka plan görüntüsü, renk seçimi, özel başlık, özel widgetler ve tema yönetim paneline sahiptir.

indirindir bulutdemo

 20  Zerif Lite Theme

zerif lite theme

Zerif lite teması, Themeisle geliştiricileri tarafından sunulan çarpıcı, profesyonel bir temadır.

Ekip üyeleri, referanslar, portföy ve iletişim bilgileri gibi tüm önemli bilgilerin anasyfada yer alabileceği tam genişlikte tasarım kullanmıştır. Tema tüm mobil cihazlarda ziyaretçiler için optimum görüntü sağlamak için tamamen duyarlı ve aynı zamanda çapraz tarayıcı uyumludur. Daha göz alıcı bir görünüm için paralaks etkisini destekler.

indirindir bulutdemo

 21  Vantage Theme

vantage theme

Vantage teması, SiteOrigin tarafından sunulan ve 700.000 kişi tarafından indirilen popüler bir duyarlı wordpress firma temasıdır. Tema eklentiler ile çok amaçlı olarak kullanılabilir.

Vantage, WooComerce e-ticaret platformu ile sorunsuz olarak çalışmaktadır. Eklentiyi yükleyerek web siteniz üzerinden ürünlerinizi satışa çıkarabilirsiniz. Kod yapısına ve web standartlarına çok önem veren siteorigin tema üretcisi bu sayede arama motorları tarafından daha kolay indexlenmesini ve hızlı sayfa yükleme olanağı sağlamıştır.

indirindir bulutdemo

 22  Enigma Theme

enigma theme

Enigma teması, Weblizar tarafından sunulan gösterişli bir wordpress firma temasıdır. Yönetim paneli ile  temayı özelleştirebilirsiniz.

Enigma teması ana fonksiyonlar hariç diğer tüm özellikleri ücretsiz sürümünde kısıtlamıştır. Temanın tüm özelliklerinden faydalanmak isterseniz Premium sürümü satın almanız gerekir.

indirindir bulutdemo

 23  Ward Theme

ward theme

Ward teması, Bavotasan tarafından sunulan hafif ve tamamen duyarlı ücretsiz wordpress firma temasıdır. Tema hem şirket web siteleri için hemde blog olarak kullanılabilir.

Çoklu widget alanları, font awesome ikonları, kısa kodlar ve tam ekran sayfa gibi özelliklere sahiptir. Ward temasının ücretsiz sürümünde bazı özellikler kısıtlanmış olabilir.

indirindir bulutdemo

 24  zeeNoble Theme

zeenoble theme

zeeNoble teması, Themezee tarafından sunulan gpl v2 lisansı altında dağıtılan tam duyarlı bir temadır. Büyük ekranlar, tabletler ve akıllı telefonlarda sorunsuz olarak görüntülenecektir.

Ansayfada slayt alanı, sekiz renk düzeni, html5 ve css3 desteği ve tema yönetim paneline sahiptir.

indirindir bulutdemo

 25  Adamos Themes

adamos theme

Adamos teması, Templateexpress tarafından sunulan (full-width) tam genişlikte, özelleştirilebilir ve responsive bir wordpress firma temasıdır.

Logo, başlık, görüntü, özellikli metin alanları ve çok daha fazlasını eklemenize izin veren kolay yönetilebilir bir panele sahiptir. İhtiyaçlarınıza uyacak şekilde web sitenizi şekillendirmek için 3 şablon yer alıyor. Çoklu dil desteği buşunan ve yaklaşık 70.000 kişi tarafından indirilen popüler bir temadır.

indirindir bulutdemo

 26  Modality Theme

modality theme

Modality teması, Vpthemes tarafından sunulan herhangi bir web sitesi için kullanılabilen derli toplu bir wordpress firma temasıdır. Internet Explorer 8+, Firefox 3.5 +, Safari 3+, Chrome, Opera 10+, Android, Blackberry ve Apple iOS cihazları (iPhone ve iPad) dahil tüm modern tarayıcılarda çalışmak üzere duyarlı bir tasarım üzerine inşa edilmiştir.

Gelişmiş yönetim paneli ile donatılmış olarak sunulan temayı geniş veya kutulu düzen olarak kullanabilirsiniz. Menü linkleri, düğmeler ve temanın temel unsurlarını istediğiniz bir rengi seçerek değiştirebilirsiniz. Video, ses, görüntü, alıntı, galeri, bağlantı ve standart olmak üzere 7 farklı mesaj biçimi bulunmaktadır. Özelleştirilebilir ana sayfa bölümleri, otomatik resim boyutlandırma, sosyal bağlantılar, woocomerce ve iletişim formu gibi özelleklere sahiptir.

indirindir bulutdemo

 27  Wen Business Theme

wen business theme

Wen business teması, Wenthemes tarafından sunulan büyük işletmelerin kullanımına uygun kaliteli kurumsal bir duyarlı temadır. Vitrin ve özellik alanları ile profesyonel bir görünüme sahip olan tema işletme web sitesinin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilir.

Basit ve temiz düzeni ile özelleştirmesi ve kullanımı kolaydır. Özel widgetlar, özel css, anasayfada tam boy kayan görseller ve tema yönetim paneline sahiptir.

indirindir bulutdemo

 28  i-excel Theme

iexcel theme

i-excel teması, Templatenext tarafından yayınlanan bir wordpress firma temasıdır. Portföy, kişisel web siteleri ve blog olarak kullanılabilen zarif ve esnek bir temadır.

WooComerce desteği, duyarlı tasarım, sınırsız renk seçimi, özel css, sosyal bağlantılar, çoklu blog düzeni ve kısa kodlar gibi özellikler içermektedir. i-excel diğer temaların aksine içeriği depolamak için tema ayarlarını kullanmaz ve tema içerik kaybetmeden tema geçişi yapabilirsiniz.

indirindir bulutdemo

 29  Ariwoo Theme

ariwoo theme

Ariwoo teması, Arinio wordpress tema üreticisi tarafından sunulan çok amaçlı bir temadır. Güçlü bir seo tabanı üzerine inşa edilmiş ve sayfa hızının yüksek olması için optimize edilmiştir.

Kolay kurulum ve kullanım imkanı, özelleştirilebilir seçenekler, bootstrap slider, blog sayfası, iletişim formu ve sosyal ağ ikonları gibi özellikler yer almaktadır.

indirindir bulutdemo

 30  Corporate Theme

corporate theme

Corporate teması, Wpexplorer tarafından sunulan wordpress firma temasıdır. Şirketler ve kişisel portföy oluşturmak için mükemmel bir seçimdir.

Çok hızlı bir sayfa görüntülemesi olan corporate anasayfasında kayan resimler, kayan menüler, tanıtım alanı ve blog olarak kullanabileceğiniz son işler alanına sahiptir.

indirindir bulutdemo

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir