war-rock

War Rock İndir – Online Savaş Oyunu İndir

War Rock İndir/DownloadWar Rock, tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz, aksiyon dolu çok oyunculu bir online savaş oyunudur.

Sunucuya bağlandıktan sonra bir oyun seçebilir ve tüm dünyadan kişilerle savaşa katılabilirsiniz. Ayrıca aktif olan ve boş yer bulunan herhangi bir oyuna rastgele katılmak için bir düğme de var.

War Rock’ta tonlarca savaş haritası var ve bunun sonucunda çok çeşitli savaş durumları ve senaryolar ortaya çıkıyor. Ayrıca beş farklı karakterden (mühendis, doktor, pusu nişancısı, saldırgan ve ağır savaşçı) birini seçebiliyorsunuz.

Ancak hangisini seçeceğinizi düşünerek fazla zaman harcamayın, çünkü öldükten sonra tekrar seçim yapabiliyorsunuz. Savaştayken, War Rock’taki hedefiniz katıldığınız oyunun türüne bağlı.

Her harita, takım koordinasyonu veya kişisel strateji içeren farklı misyonlara sahip. War Rock’ta ilerlerken deneyim puanları kazanacaksınız ve yeni silahlar ve donanımlar kullanılabilir duruma geçecek.

Ücretsiz bir oyun olarak War Rock oldukça iyi. Ayrıca, düşük sistem gereksinimleri sayesinde, oyunu sistem özellikleri eski olanlar da dahil hemen her bilgisayarda oynayabileceksiniz.

Oyna Butonİndir Buton

Video İzle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir