giveaway of the day

Giveaway – Günlük Ücretsiz Programlar

Giveaway of the Day (Günün Eşantiyonu), her gün ücretli programların kullanıcı sayısını arttırmak için yasal yollardan lisans dağıtan bir internet sitesidir. Ücretsiz edinilen program bilgisayardan kaldırılırsa tekrar lisans almak gerekir. Bir gün boyunca anlaşma yaptığı Yazılım şirketlerinin programlarını ücretsiz olarak dağıtmaktadır. Site 26 Ekim 2006 yılında hizmete girmiştir. 8 Aralık 2006 yılında ise Game Giveaway of the Day bölümü hizmete girmiştir; bu bölüm ise bir gün boyunca ücretli oyun programlarını ücretsiz dağıtmaktadır. Sitenin Türkçe dil desteği vardır.

Temelde, her gün bir program sunuluyor. Bu program üretici firma ile olan anlaşmamıza göre minimum 24 saat download edebilmeniz için sitede bekliyor. Hem de tamamıyla ücretsiz olarak. Deneme değil, kısıtlı sürüm değil. Tam bir legal versiyon!
Programların kullanıcı sözleşmesinde yer alan kısıtlamalar haricinde herhangi bir kısıtlaması yok…

Giveaway of the day projesinde dünyadaki en iyi yazılım üreticilerinin en iyi ürünlerini bu sayfalarda görmeniz an meselesi. Oyunlar ile ilgileniyorsanız, Game Giveaway of the Day sitesini ziyaret edebilirsiniz. Umarız servisimizden memnun kalırsınız!

http://tr.giveawayoftheday.com/

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir