Miramagia

Miramagia Oyna – Ücretsiz Çiftlik Oyunu

Miramagia (Ücretsiz Çiftlik Oyunu) tüm yaş gruplarının zevkle oynayacağı ücretsiz online fantezi browseroyunudur.

Bir Büyücü, Efsuncu, Druyid veya Şaman olun! Kudretli büyüler yardımıyla bahçenizde gizemli bitkiler ve otlar yetiştirin. Etkin bir topluluğun bir parçası olun, kendi evcil ejderhanızı yetiştirin ve köyünüzü Miramagia’daki en güzel ve başarılı yer haline getirin.

Mage adlı bir büyücüyü kontrol edeceğiniz bu oyunda kendi sihir çiftliğinizi kuracaksınız. Hayranı olacağınız bir karakteri canlandırma şansı şimdi sizinle. Fantastik bitkilerle ve ilginç yaratıklarla dolu bir dünya sizi bekliyor. Bu fantastik dünyanın bir parçası olun ve şehirdeki diğer insanlarla, komşularınızla tanışın. İsterseniz bu oyunu ailenizle ya da arkadaşlarınızla oynama şansınız da var. Onların yardımı ile Miramagia’yı en güzel şehir haline getirebilirsiniz.

Komşularınızla nasıl iletişim kuracağınıza siz karar vereceksiniz. Özel yetenekleriniz sayesinde isterseniz onlara hediyeler verebilir, ya da onlara eğlenceli şakalar yapabilirsiniz. Yardımsever periler ve küçük ejderha hep sizin yanınızda olacak. Bu güzel dünyanın bir parçası olun ve Miramagia ile hayatınıza girecek güzelliklerin tadını çıkarın

kayıt ol oyna

line

2 comments

  1. barış efe

    bu oyunu nasıl indirebilirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir