Red Crucible

Red Crucible İndir – Kızıl Ordu Online Savaş Oyunu

Red Crucible İndir/OynaRed Crucible 3 Firestorm (Able Archer) kızıl ordu online savaş oyunu Rocketeer Games tarafından Unity 3D oyun motoru ile geliştirilen sorunsuz ve hızlı çalışabilen tarayıcı veya bilgisayarınıza indirip kolaylıkla oynayabileceğiniz keyifli bir online savaş oyunudur.

Oyunda birbirinden farklı savaş alanlarında, çeşitli araçlar (Zırhlı Araçlar, Tank, Helikopter, Uçak) kullanarak, takımlar halinde çatışmaya giriyorsunuz. Oyunda topladığınız paralarla (Coins) yeni silahlar, ekipmanlar ve karekterler satın alabilirsiniz.

Red Crucible oyununun en güzel yanlarından biri ise haritalarda yer alan kara ve hava araçlarını kullanabiliyor olmanız. Helikopter, tank, uçaksavar gibi çeşitli araçları kontrol edebildiğiniz oyunda düşman topraklarına saldırarak en fazla zaiyatı vermek için mücadele edeceksiniz.

Oyunda, kontrol ettiğiniz askerler ile düşmanlara karşı savaşacaksınız. Oyunu oynayabilmek için bilgisayarınızda unity web player programının yüklü olması gerekiyor. Oyunda mavi ve kırmızı takım olarak 2 grup bulunmaktadır. Takımlardan bir tanesini seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Aksiyon dolu oyunda, rakip takım oyuncuları ile savaşarak başarılı olmaya çalışacaksınız. Takım halinde yapılan savaşlarda, daha fazla adam öldüren taraf mücadeleyi kazanmaktadır. Mücadeleyi kazanmanız halinde, yeni bir bölüme geçerek oyuna devam edebilirsiniz. Askerin kontrolünü sağlayabilmek için w,a,s,d tuşlarını kullanınız. Sıçrama yapabilmek için boşluk, ateş edebilmek için fareyi kullanabilirsiniz. Oyuna yüklenmesinin ardından kayıt olmanız lazım veya play a guest seçeneğine tıklayarak, ziyaretçi girişi yapabilirsiniz.

Oyna Butonİndir Buton
Video İzle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir