americasarmy3

America’s Army 3 İndir – Ücretsiz Savaş Oyunu

America’s Army: Special Forces oyunumuz sizleri son derece gerçekçi bir deneyime ortak edecek olan bir operasyon oyunudur. Hem aksiyon hem de savaş ögeleri ile sizleri şimdiye kadar yaşamadığınız bir maceraya ortak edecek olan oyunumuz saatlerce sürecek olan son derece gizli bir göreve sizi çağırıyor.

Savunma ve saldırı silahları, geniş cephanesi ve son derece teknolojik araçları ile sizleri savaş ve strateji konusunde test ederken aynı  zamanda aksiyona ortak eden oyunumuz sayesinde gelmiş geçmiş en büyük operasyonun bir parçası olacaksınız.

Amerikan Ordusu’nun gerçek askerleriyle birlikte hazırlanan bu oyunlar sizleri şimdiye kadar yapılmış olan gerçek operasyonlara götürecek, Deniz ve Özel Kuvvet’lerin girdiği çatışmaları ve savaşları yaşamanızı sağlayacak tamamen gerçek hikayeye sahip olan bir yapımdır. Oyun ücretsiz olarak dağıtılmaktadır.

NOT : Bu oyun Steam Topluluğu üzerinde barındırılıyor.

Oyunu indirmek için aşağıdaki İNDİR butonuna tıklayın sonra sitede  “America’s Army 3 Oynayın” sağ alt tarafında bulunan OYUNU OYNA butonuna tıklayın bilgisayarındızda Steam’in yüklü olup olmadığını soracaktır yüklü değilse eklentiyi kurun indirme işlemi bu eklenti ile gerçekleştirilecektir.

indir butonu küçük

line

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir