C9 Continent of the Ninth Seal

C9 Continent of the Ninth Seal İndir – Savaş Oyunu

C9 Continent of the Ninth Seal, Webzen tarafından yayınlanan fantazi ve aksiyon RPG tabanlı, görkemli grafiklere sahip, stratejik savaş bölgeleri sistemiyle soluksuz maceralara sürükleyen bir MMORPG dir. C9 Continent of the Ninth Seal, hack and slash özelliği ve muhteşem grafik motoru sayesinde gerçekçi ve akıcı grafikler sağlar ve tabiri caizse dadından yenmez.

C9 Continent of the Ninth Seal‘da hile, hack, küfür ve KS gibi istenmeyen şeyleri engelleyebilmek için Stage sistemi kullanılmış. C9 Stage sistemi ise şu şekilde işlemektedir.

  • Belirli seviye (level) aralıklarında Stageler var.(1-4 4-7 gibi)
  • Parti kurarak ya da tek başınıza girebilirsiniz.
  • Her Stage’in sonunda Boss var.
  • Bazı Stage’lerin sonları Eskort görevi ile bitiyor.
  • Kolay, Normal, Zor ve Epik (Destansı zorlukta) olmak üzere her Stage’in seviyeleri var.
  • Stage sonunda eşya veriyor.

C9 Stage Sistemi oyuna bir engel mi diye sorarsanız, iyi taraflarıda var kötü taraflarıda var. Mesela, siz veya sizin partinizden başka birisi sizin girdiğiniz Stage’e giremediği için diğer oyunlardaki slot kavgası dediğimiz olay çıkmıyor. Kötü tarafı ise oyunun özgürlüğüne biraz balta vuruyor.

C9 Continent of the Ninth Seal oynamak için dört farklı sınıftan birini seçmeniz gerekmektedir. C9′daki bu sınıflar Savaşçı, Witchblade, Avcı ve Şaman sınıflarıdır. Ayrıca C9′da yoğun mücadele sırasında karakterin tam potansiyelini ortaya çıkarmak ve hassas vuruşları gerçekleştirebilmek için karakter hakkında bilgi sahibi olmak gerekmektedir.

Fighter –> Warrior, Guardian, Blade Master
Hunter –> Assassin, Ranger, Scout
Shaman –> Elementalist, Taoist, Illusionist
Witchblade –> Warden, Slayer, Nightstalker

kayıt ol oyna

indir

[jwplayer player=”1″ mediaid=”2286″]

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir