elite forces indir

Elite Forces İndir – Online FPS Oyunu

Elite Forces, online bir ücretsiz Free 2 Play MMOFPS oyunudur. Türkçe olduğundan dolayı Türkçe bir tanımlama yapmak gerekirse Elite Forces ( Özel Kuvvetler ) oynanması ücretsiz olan, birinci tekil şahıs kamera açısı, çevrimiçi oynabilen bir oyundur. Özellikle uzakdoğu üzerinde büyük popülerite kazanan bu oyun Dubai merkezli Doa Gamesin oyunu Türkiyeye Nova World ile geldi.

Yakın bir gelecek içinde dünyamızda azalan kaynaklar, kötüleşmekte olan çevre şartları ve askeri savaşlar sebebiye dünya yaşanma bir hal alır. Dünya liderleri toplanır ve gidişata bir son vermeyi düşünür. Aldıkları karara bağlı olarak ortak bir federasyon kurulur. Bu federasyon iç çekişmelerin askeri bölümünde söz sahibi olur ve savaşlar başlar.

Elite Force oyununda 7 çeşit oyun modu yeri alıyor. Takım modu, kule savunma modu, virüs modu, direniş modu, av modu, ölüm modu, tuz konulu mod. Tabiki her moda göre kullanacağınız ırklar yer alıyor. Her ırkında kendine has ayrıcalıkları bulunuyor. Yapımcılar bu konuda bir hayli yaratıcı olmuşlar.

Oyunda silahlar içinde gerçekten fazlasıyla seçim hakkınız var. Anlayabileceğiniz üzere Elite Foreces oyunu bir çok şeyi kişiselleştirebilmenizi sağlayan, harika bir oyundur.

kaydol indir

line

http://www.youtube.com/watch?v=APZfzwXnSPI

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir