fragoria indir

Fragoria Oyunu İndir – Online Savaş Oyunu

Fragoria, Mynet tarafından Türkçe olarak oyunseverlerin beğenisine sunulan tarayıcı tabanlı MMORPG türünde bir oyundur. Fragoria, size büyülü yaratıklar ve güçlü sihirbazlarla dolu bir dünyanın kapısını açıyor. Yarattığınız karakter ile bu büyülü dünyanın içinde yer alabilir ve gücünüzü tüm dünyaya gösterebilirsiniz.

Fragoria‘da da tıpkı diğer MMORPG oyunlarında olduğu gibi bir karakter oluşturularak oyuna başlanıyor ve bu karakter ile oyun dünyasına adım atılıyor. Çeşitli görevleri tamamlayarak ödüller kazanabiliyorsunuz. Ayrıca yaratıkları öldürdüğünüzde de ganimet düşebiliyor ve bu ganimet torbalarından gerçekten kaliteli eşyalar çıkabiliyor.

Oyun karakterinin seviyesini daha hızlı olarak yükseltebilmek için oyunun size verdiği görevleri yapmalısınız. Görevleri yaparken gerçekten de hızlı bir şekilde seviye atlanabiliyor.

Fragoria’da ayrıca pet sistemi de mevcut. Yanınız da taşıyabileceğiniz hayvanınız ile yaratıklara beraber saldırabilir ve daha hızlı olarak yaratıkları öldürebilirsiniz. Böylece hem sizin leveliniz hem de petinizin leveli yavaş yavaş artacaktır. Petin dışında bir de binek sahibi olabiliyorsunuz. Biz Fragoria’yı denediğimizde bir görevin ardından binek olarak bir at kazandık ve gidilmesi gereken yerlere daha hızlı bir şekilde ulaştık.

Oyun grafik açısında birçok browser oyunundan kaliteli denilebilir. Ayrıca oyun içerisinde çalan arkaplan müziği de insanın ruhunu dinlendirici türden.

Tüm bunların yanı sıra oyun oynarken görevler bugda kalabiliyor ya da görevi tamamlayıp vermek için npc ye gittiğinizde npcnin yerinde olmadığını görebiliyorsunuz. Bu hatayı giderebilmek için ise sayfayı yenilemekten başka çare kalmıyor. Umarız ki oyunun sürüm güncellemelerinde bu hatalar da giderilecektir.

MMORPG türü oyunlardan hoşlananlar ve farklı tatlar almak isteyen oyuncular Fragoria’yı deneyebilirler.

kayıt ol oyna

indir

[jwplayer player=”1″ mediaid=”2266″]

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir