LFS Live For Speed

LFS Live For Speed İndir – Araba Yarışı Oyunu

LFS Live For Speed İndir/DownloadLive for Speed, gerçekçi yarış üzerine kurulmuş bir simülasyon oyunur. Oyunda debriyajdan lastik basıncına kadar her türlü ayrıntıya yer verilmiştir. Online ve tek kişilik oynanabilen Live for Speed Windows işletim sistemiyle uyumludur.

Oyunun tasarımı ve kullanılan grafikler oldukça iyi. Direksiyonu fare ile kullanıyorsunuz ve vites gibi şeyler de klavye üzerinde. Fare ile direksiyon kullanımı hiçbir zaman ideal değil ancak geliştiricilere göre sürüş konusunda yeterince ciddiyseniz zaten bir direksiyonunuz vardır.

Grafikler hoş araç modelleriyle oldukça iyi, sesler gerçekçi ve yol tutuşu iyi. Yarış konusundaki can sıkıcı şey bilgisayarın yapay zekasının çok katı olması. Diğer arabalar yarış çizgisine adeta tutkalla yapışmış ve pozisyonunuzu kaybederseniz sizden çekinmeyip size çarpıyorlar, bu da çoğu zaman spin atmanıza sebep oluyor.

Bu demoda 3 araba ve bir pist var, ve zorluk seviyesi ile birlikte başlangıç için elinizde birçok şey olmuş oluyor. Live for Speed’e gayet özen gösterilmiş ama bir yarış mükemmeliyetçisi değilseniz alışmakta zorlanacaksınız.

Oyun hem online hem de tek başına oynanabilmektedir. Yarış severler LFS Live For Speed’i mutlaka denemeli!

LFS Live for Speed Özellikleri

  • Lisans: Ücretsiz (Freeware)
  • Dil Desteği: İngilizce, Türkçe
  • Kısıtlama: Demo (Deneme Sürümü)
  • İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

İndir Buton

Video İzle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir