10:12 pm - Pazartesi Ekim 26, 2020
ücretsiz portal sistemleri

Ücretsiz Portal Sistemleri (Portal CMS)

Portal Sistemleri (Portal CMS) e-posta, anlık mesajlaşma, sohbet, tartışma grupları, güncel haberler gibi içeriklerin paylaşılabileceği web yazılımlarıdır. Portal Nedir? Portal sözcüğü İngilizce kökenli olup ana kapı anlamına gelir. Pek çok içeriği bir arada bulunduran... Devamı»

ücretsiz blog sistemleri

Ücretsiz Blog Sistemleri (Blog CMS)

Blog sistemleri (Blog CMS) genellikle yeniden eskiye doğru sıralanmış yazı ve yorumların yayınlandığı web günlüklerinin tutulduğu sistemlerdir. Çoğunlukla her gönderinin sonunda yazarın adı ve gönderi zamanı belirtilir. Yayıncının seçimine göre okuyucular yazılara yorum... Devamı»

Ücretsiz İçerik Yönetim Sistemleri (CMS)

Ücretsiz İçerik Yönetim Sistemleri (CMS)

CMS (Content Managament System) İçerik Yönetim Sistemleri herhangi bir programlama dili ile yazılmış web uygulamalarıdır. İçerik yönetim sistemleri (CMS) dinamik içerik yönetmek, yayınlamak ve düzenlemek için tasarlanmıştır. CMS’lerin en iyi yönleri, forum, portal, makale... Devamı»

ücretsiz forum sistemleri

Ücretsiz Forum Sistemleri (Scriptleri)

Ücretsiz forum sistemleri (scriptleri) ücretli bir forum sistemi olan vbulletin’e alternatif olarak kullanabileceğiniz yazılımlardır. Ücretsiz forum sistemleri vBulletin ve Xenforo gibi çok gelişmiş olmasa da bir forum sitesinin sahip olması gereken tüm özelliklere... Devamı»

warface

Warface İndir – Ücretsiz Online Fps Oyunu

Warface, Crytek tarafından geliştirilmiş ücretsiz bir online savaş oyundur. Warface, birinci şahıs nişancı oyunu olup grafikleri için CryEngine 3 motoru kullanılmıştır. Kalitesini benimsemiş bir oyun olup Crytek’in ilk online FPS oyunu olma özelliği de taşıyor. Cry Engine 3... Devamı»

WordPress Tema, Eklenti

1

15+ Ücretsiz WordPress Kişisel Blog Teması

15+ ücretsiz wordpress kişisel blog teması web sitelerinin vazgeçilmezi haline gelen WordPress için Site5 Themes tarafında sunulan ücretsiz temalardır. S5themes tarafından sunulan ve herhangi bir kısıtlama, kod gizleme bulunmayan temalar sürekli olarak... Devamı»

2

6 Adet Ücretsiz WordPress Teması

6 adet ücretsiz wordpress teması listesinde dünyada en çok tercih edilen (cms) blog sistemlerinden biri olan WordPress için ücretsiz olarak sunulan temalar yer almaktadır. Academica eğitim teması hariç diğer tasarımlar blog, magazin ve haber teması olarak... Devamı»

3

Academica Theme – Ücretsiz WordPress Okul Teması

Academica Theme, Wpzoom tarafından yayınlanan seo uyumlu ücretsiz wordpress okul temasıdır. Academica wordpress teması eğitim kuruluşlarının blog, haber verme alanlarında kullanılabilir. Academica wordpress teması, Eğitim kurumları, kurumsal firmalar... Devamı»

4

Accelerate Theme – Ücretsiz WordPress Şirket/Firma Teması

Accelerate Theme (Accelerate WordPress Teması) (1.1) Themegrill tarafından ücretsiz olarak sunulan ücretsiz bir çok amaçlı duyarlı wordpress temasıdır. Portföy, iş, blog, kişisel, seyahat veya kurumsal web siteleri için kullanılabilir profesyonel bir... Devamı»

5

Allure Theme – Ücretsiz WordPress Moda Teması

Allure WordPress Theme, Site5 Themes tarafından sunulan ücretsiz wordpress moda temasıdır. Allure teması, moda (fashion blog) olarak kullanabileceğiniz düzenli ve oldukça kaliteli bir temadır. Tema düzeni her ekran boyutuna uyumlu olarak tasarlanmıştır.... Devamı»

6

Arras Theme – WordPress Haber Teması

Arras Theme, GPL V2 lisansı ile Zy.sg tarafından ücretsiz sunulan wordpress haber/magazin temasıdır. Arras wordpress teması, kişisel blog, şirket, haber, teknoloji, siyasi, dergi ve oyun teması gibi birçok alanda kullanılmak üzere... Devamı»

7

Boldy Theme – WordPress Ücretsiz Firma Teması

Boldy Theme (Boldy WordPress Teması) (2.0.5) S5themes tarafından yayınlanan ücretsiz, profesyonel bir wordpress firma temasıdır. Tema oldukça kullanışlı bir yapı ile hazırlanmış, portföy ve blog teması olarakta kullanılabilir. Anasayfada kayan resimler... Devamı»

8

BonPress Theme – Ücretsiz WordPress Blog Teması

BonPress Theme (BonPress WordPress Teması) (2.0) Wpzoom tarafından yayınlanan ücretsiz, wordpress kişisel blog temasıdır. BonPress, kişisel blog sitesi kurmak isteyenler için Html5 ve Css3 ile güçlendirilmiş oldukça kullanışlı responsive bir temadır.... Devamı»

9

Clippy Theme – Pinterest Tarzı WordPress Teması

Clippy Theme (Clippy WordPress Teması) (1.0.0) S5themes tarafından yayınlanan ücretsiz, profesyonel bir Pinterest tarzı wordpress blog/topluluk temasıdır. Clippy wordpress teması Responsive (Duyarlı Tema) özelliğine sahiptir. Konulara ses ve video ekleyerek... Devamı»

10

Colorbold Theme – Ücretsiz WordPress Blog Teması

Colorbold Theme (Colorbold WordPress Teması) (1.0) S5themes tarafından yayınlanan ücretsiz, profesyonel bir wordpress blog temasıdır. Colorbold wordpress teması kişisel blog kullanıcıları için hazırlanmış profesyonel ve kullanışlı renkli bir tasarıma... Devamı»

11

ColorMag Theme – Ücretsiz WordPress Magazin Teması

ColorMag Theme (ColorMag WordPress Teması) Themegrill tarafından yayınlanan ücretsiz duyarlı bir wordpress magazin temasıdır. ColorMag wordpress teması haber, gazete, dergi ve magazin siteleri için uygun bir temadır. Ücretsiz olmasına rağmen çok... Devamı»

12

Diary Theme – Ücretsiz WordPress Kişisel Blog Teması

Diary Theme (Diary/Notebook WordPress Teması) (2.0.2) S5themes tarafından yayınlanan ücretsiz wordpress blog temasıdır. Diary/Notebook Theme, kişisel blog sitesi kurmak isteyenler için oldukça kullanışlı, sade ve hızlı bir temadır. Tema not defteri... Devamı»

13

Disqus Yorum Sistemi – Gelişmiş WordPress Yorum Eklentisi

Disqus Yorum Sistemi (Recommended Discussions) – gelişmiş wordpress yorum eklentisi wordpress ile hazırlamış olduğunuz sitenize kurabilleceğiniz en popüler yorum barındırma sistemidir. 2007 yılında kurulan sistem 1 milyon web sitesinde 60 milyondan... Devamı»

Son Yazılar

Tümünü Görüntüle»
BİLGİ HAVUZU
katarakt

Katarakt Nedir? Belirtileri ve Tedavisi

Katarakt, göz içindeki merceğin saydamlığını yitirmesidir. Katarakt, tedavisi yapılabilir bir hastalıktır ve tedavisi cerrahi müdahale ile mümkün olmaktadır. Ancak, katarakt hastaları... Devamı»

Şaşılık

Şaşılık (Strabismus) Nedir? Belirtileri ...

Şaşılık (Strabismus) gözlerin paralelliğinin bozulduğu ve farklı yönlere baktığı bir görsel kusurdur. Şaşılık, çocuklar arasında... Devamı»

Kuru Göz Nedir? Belirtileri ve Tedavisi

kuru göz

Kuru göz, gözyaşı salgısının azalması veya gözyaşı filmi yoğunluğunun normal sınırlarının... Devamı»

Uyku Apnesi Nedir? Belirtileri ve Tedavisi

uyku apnesi

Uyku apnesi, uyku esnasında nefesin on saniyeden fazla tutulması ve bunun bir saat içerisinde belirli sayıdan... Devamı»

Zatürre (Pnömoni) Nedir? Belirtileri ve Tedavisi

Zatürre (Pnömoni)

Zatürre (Pnömoni) akciğer dokusunda görülen iltihaplanmadır. Zatürre (Pnömoni) bakteriler başta olmak... Devamı»

İNTERNET
Adsense Alternatifi Türk Reklam Ağları

Adsense Alternatifi Türk Reklam Ağları

Adsense alternatifi Türk reklam ağları online reklam devi Google Adsense’ye alternatif olarak sitenizde kullanabileceğiniz Türkiye lokasyonlu reklam firmalarıdır. Adsense hesabı... Devamı»

ucretsiz-veri-kurtarma

Ücretsiz Veri Kurtarma Programları

Ücretsiz Veri Kurtarma Programları: Veri kurtarma programları, sabit disk, sd card, flash disk vb. cihazlarda bulunan resim, müzik, video ve... Devamı»

Ücretsiz Uzak Masaüstü Kontrol Programları

Uzak Masaüstü Kontrol

Ücretsiz Uzak Masaüstü Kontrol Programları: Uzak masaüstü kontrol programları bir bilgisayardan başka bir... Devamı»

En İyi Korku Filmleri Listesi

en-iyi-korku-filmleri

En iyi korku filmleri listesi tüm zamanların en etkileyici ve en çok izlenen filmlerden oluşmaktadır.... Devamı»

En Popüler Türk Video Siteleri

turk-video-paylasim-siteleri

Video siteleri, ücretli veya ücretsiz olarak video yükleme, depolama ve paylaşma olanağı sunan... Devamı»

MAİNPC TV
Game Of Thrones

Game Of Thrones Görsel Efektleri

Son dönemlerin en ünlü dizisi Game of Thrones‘un görsel efektlerinin nasıl yapıldığını anlatan bu video, sosyal medyada büyük ilgi gördü. George R.R. Martin’in kurgusal... Devamı»

mini mobile robotic printer

Mini Yazıcı Geliştirildi – Mini Mo...

Zuta Labs, cepte taşınacak boyutlarda geliştirdiği yazıcı ile tüm dünyayı şaşırttı. Mini Mobile Robotic Printer adını verdiği... Devamı»

Game of Thrones Sosyal Medya Jeneriği İZLE

game of thrones

HootSuite, ABD televizyon kanalı HBO’da yayınlan Game of Thrones dizisinin jeneriğinin sosyal medya... Devamı»

RedHack Sinema Filmi Oldu

red hack

Bağımsız Sinema Merkezi tarafından hazırlanan, Redhack grubunun eylemlerini anlatan Red filminin tamamı... Devamı»

Anakart Nasıl Yapılır?

islemci

Anakart Nasıl Yapılır? Anakartlar devre tabakalarının birleşiminden oluşur. Bu tabakaların basılmasıyla... Devamı»

NASIL YAPILIR?
tablets

Tablette Pil Tasarrufu Nasıl Yapılır?

Yoğun kullanımın ardından tam da ihtiyaç duyduğunuz anda şarjı biten tabletinizin pil süresini uzatabileceğinizi biliyor muydunuz? Tablette pil tasarrufu nasıl yapılır? sorusuna Tablet... Devamı»

notebook pil

Notebook Pil Süresi Nasıl Uzatılır ?

Notebook kullanıcılarının en büyük problemi olan pil süresi, uygulanan bazı yöntemlerle sorun olmaktan çıkıyor. Hangi marka, model... Devamı»

iPhone Dropbox Kullanımı Resimli Anlatımı

dropbox

Dropbox iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Dosya Senkronizasyon Uygulamasıdır. Dropbox programı sayesinde uzun... Devamı»

Araba Motoru Nasıl Yapılır?

Araba Motoru Nasıl Yapılır

Hiç kaportayı kaldırıp da altında neler olup bitiyor merak ettiniz mi? Kaportayı açıp baktığınızda... Devamı»

Araba Nasıl Yapılır? – Video

Araba Nasıl Yapılır

Araba Nasıl Yapılır: Otomobil yapım aşamaları birçok bölümden oluşur ve çoğunlukla fabrikalarda... Devamı»

WEBMASTER
Advanced Electron Forum

Advanced Electron Forum – Ücretsiz Forum Yazılımı

Advanced Electron Forum (AEF) ücretsiz php forum yazılımıdır. AEF Board (bulletin board software) PHP ve MySQL ile yazılmış açık kaynak kodlu bir yazılımdır. 2006’da amatör bir... Devamı»

oxwall

Oxwall – Ücretsiz Sosyal Ağ Script...

Oxwall, açık kaynak kodlu ücretsiz sosyal ağ scripti/sistemidir. Farklı bir görünüme ve gelişmiş özelliklere sahip olan Oxwall, php dili... Devamı»

nopCommerce – Ücretsiz Alışveriş Scripti

nopcommerce

nopCommerce, ücretsiz olarak dağıtılan açık kaynak kodlu alışveriş (e-ticaret) scriptidir. nopCommerce,... Devamı»

Yet Another Forum – Ücretsiz Asp.Net Forum Sistem...

yet another forum

Yet Another Forum (Yaf.Net) özgürce kullanabileceğiniz açık kaynak kodlu bir forum sistemidir. Yet Another... Devamı»

Vanilla Forum – Ücretsiz Forum Yazılımı

vanilla forum

Vanilla Forum, açık kaynak kodlu ücretsiz bir forum yazılımıdır. Vanilla Forum PHP kodlama ile yazılmış... Devamı»

WORDPRESS
Hueman Theme

Hueman Theme – Ücretsiz WordPress Magazin Teması

Hueman Theme, Alxmedia tarafından sunulan ücretsiz wordpress magazin temasıdır. Hueman wordpress teması çok amaçlı olarak kullanabileceğiniz profesyonel bir tasarıma sahiptir. Türkiyedeki... Devamı»

Sentience Theme

Sentience Theme – WordPress Ücrets...

Sentience Theme (Sentience WordPress Teması) CPOThemes tarafından sunulan ücretsiz bir wordpress blog temasıdır. Sentience wordpress teması... Devamı»

Enclosed Theme – Ücretsiz WordPress Portfolio Tem...

Enclosed Theme

Enclosed Theme (Enclosed WordPress Teması) (1.3.0) Cpothemes tarafından sunulan ücretsiz, responsive wordpress... Devamı»

Duena Theme – Ücretsiz WordPress Blog Teması

Duena Theme

Duena Theme (Duena WordPress Teması) Duena Studio tarafından ücretsiz olarak yayınlanan duyarlı... Devamı»

WP Anniversary Theme – Ücretsiz WordPress Kişisel...

WP Anniversary Theme

WP Anniversary Theme (1.0) S5themes tarafından yayınlanan ücretsiz kişisel blog temasıdır. Tema GPL lisansı... Devamı»

Abone ol - İNTERNET

İNTERNET

video-paylasim-siteleri

En Popüler Video Paylaşım Siteleri

Videolarınızı yükleyip paylaşabileceğiniz dünyanın en çok kullanılan video paylaşım servisleri sıralanmıştır. 1. Youtube 2.  Vimeo 3. Yahoo! Screen 4. DailyMotion 5.... Devamı»

Korku Dizileri

En İyi Korku Dizileri

En iyi korku dizileri listesi, korku dizilerini takip etmek isteyenler için hazırlamış olduğumuz, dünya genelinde milyonlarca izleyici kitlesine sahip olan en iyi korku dizileri... Devamı»

justpaste-it

JustPaste.it – Metin, Resim ve Video Paylaşma Servisi

JustPaste.it bilgi, resim, video veya bir web sitenin ilgili sayfasını tümünü olduğu gibi paylaşabileceğiniz Türkçe dil desteğine sahip bir içerik paylaşım servisidir. Başka... Devamı»

Abone ol - OYUN

OYUN

Sokak Çeteleri

Sokak Çeteleri Oyna – Online Mafya Oyunu

Sokak Çeteleri (Street Mobster) oyunu BigMage Studios tarafından sunulan ücretsiz online RPG gangster ve suç oyunudur. Şehir, sokak, belediye, öğrenim merkezi, bölgeler, fitnes,... Devamı»

HEX Shards of Fate

HEX Shards of Fate İndir – Koleksiyon Kart Oyunu

Hex Shards of Fate, çok oyunculu çevrimiçi (online) rol yapma oyunu (mmo) ile trading card game (TCG) birleşiminden oluşan bir koleksiyon kartı oyunudur. Birbirinden farklı online... Devamı»

Tanki Online

Tanki Online Oyna – Tank Savaşı Oyunu

Tanki Online, Tanki Online Europe tarafından sunulan herhangi bir tarayıcıdan flash tabanlı olarak oynayabileceğiniz 3d aksiyon (mmo) tank savaşı oyunudur. Tanki Online, oyuncular... Devamı»