4:11 am - Cumartesi Mart 14, 2020

Android Uygulamalar

Yeni Konular < Android Uygulamalar
Tango İndir - Pc Sürümü
Tango İndir – Android

Tango İndir – Android

Tango arkadaşlarınız ve aileniz ile kolaylıkla iletişim kurmanıza ve yeni arkadaşlar edinmenize olanak verir Ücretsiz görüntülü ve sesli görüşmeler yapın, metin mesajları gönderin, oyunlar oynayın ve çok daha fazlasını yapın. 1 numaralı sosyal mesajlaşma ve eğlence... Devamı»

Photo-Editor-by-Aviary
Photo Editor by Aviary – Android F...

Photo Editor by Aviary – Android Fotoğraf Editörü

Aviary hem web üzerindeki hem de mobildeki kaliteli resim ve fotoğraf düzenleme uygulamaları ile tanınıyor. Photo Editor by Aviary de Android akıllı telefon ve tabletlerde kullanabileceğiniz bir fotoğraf düzenleme uygulaması. Uygulama ücretsiz olmasının yanında içerisinde onlarca... Devamı»

Firefox İndir - Android
Firefox İndir – Android İçin Popül...

Firefox İndir – Android İçin Popüler İnternet Tarayıcısı (Mobil)...

Android İçin Popüler İnternet Tarayıcısı Firefox android için web tarayıcıları arasında en iyi alternatiflerden biridir. Firefox güvenli, hızlı ve kolay kullanımı ile vazgeçemeyeceğiniz bir web tarayıcısını android cihazınız için hazırlamış. Hızlı olması, gelişmiş... Devamı»

omegle indir
Omegle İndir – Android

Omegle İndir – Android

Omegle, internet ortamında karşınızdaki kişi ile ister görüntülü ister sesli isterseniz de sadece yazı ile chat yapabileceğiniz bir sistemdir. Omegle.com web sitesinde binlerce kullanıcıdan gelen rastgele seçilmiş bir kişi ile sohbet edin. Konuşmalar tamamen anonimdir. En iyi mobil... Devamı»

Android Uygulamalar -> Diğer Konular

yandex-haritalar

Yandex Haritalar İndir – Android Harita Uygulaması

81 şehrin haritası ve İstanbul, İzmir ve Ankara’nın panoramaları cebinizde. Trafiğe takılmadan adresleri, kurumları ve en uygun rotaları bulun. Araba yolculuğu için rotanızı... Devamı»

Yandex Shell

Yandex Shell İndir- Android 3D Arayüz

Android cihazlar için geliştirilmiş harika bir 3 boyutlu arayüz uygulaması. Yandex.Shell, Android işletim sistemli akıllı telefonlar ve tabletler için özel geliştirilmiş 3... Devamı»

google-drive-andorid-indir

Android İçin Google Drive İndir

Google Drive için hazırlanan Android uygulaması sayesinde istediğiniz tüm verilerinizi mobil rahatlığıyla ücretsiz bir şekilde yedekleyebilirsiniz. Google Dökümanlar serviside artık... Devamı»