2:07 am - Cumartesi Mart 14, 2020

Makaleler

Yeni Konular < Makaleler
responsive-tasarim
Responsive Tasarım Nedir? Nasıl Yapılır?...

Responsive Tasarım Nedir? Nasıl Yapılır?

Responsive Tasarım (duyarlı, uyumlu) web tasarım; bilgisayar, tablet ve mobil cihazların ekran çözünürlüklerine göre duyarlı davranan, kullanıcıya cihaz ve çözünürlük bağımsız olarak her platformda rahat bir gezinme sağlayan web tasarımlarıdır. Günümüzde mobil ve tablet... Devamı»

payoneer
Payoneer Ödeme Sistemi – İnceleme...

Payoneer Ödeme Sistemi – İnceleme

Payoneer, 2005 yılında New York’ta kurulan uluslararası ödeme hizmetleri ve para transferi sağlayan, MasterCard tescilli Üye Servis Sağlayıcısı olan internet tabanlı sanal bankadır. Payoneer özellikle yabancı reklam şirketlerinden ödeme alanlar için güvenli ve emniyetli bir... Devamı»

website-performans
GTmetrix – Website Hız ve Performa...

GTmetrix – Website Hız ve Performans Optimizasyonu

GTmetrix, web sitenizin hızını, kod yapısını, görselleri, css ve js dosyalarını, kodlama standartlarına uyumluluğunu, sayfa boyutunu, sorgu sayısını ve açılma hızı gibi bilgileri kontrol edip size rapor sunan ve sitenize A-F arasında puan veren bir servistir. GTmetrix’in... Devamı»

içerik hırsızı
İçerik Hırsızı Siteleri Google’a Ş...

İçerik Hırsızı Siteleri Google’a Şikayet Etme

İçerik hırsızı siteler birçok web sitesi, blog sahiplerinin bazen saatlerce uğraşıp hazırladıkları içerikleri yayınladıkları gibi içerikleri kopyalayıp yayınlanmaktadır. İçeriği kopyalayan site bazen google’da sizden önce listelenir, bunun önüne geçmek zordur fakat... Devamı»

Makaleler -> Diğer Konular

swift bic banka kodlari

Adsense İçin SWIFT – BIC Banka Kodları

Adsense, hesap tanımlaması istediğinde,  size hesap onayı için pin kodu gönderecek ve hesabınızı doğrulamanızı isteyecektir. Aynı zamanda ek olarak, sizden Adsense Ödeme... Devamı»

ucretsiz-sayac-servisleri

Ücretsiz Sayaç Servisleri – Free Web Stats

Web analiz araçları web dünyasının kullanımı sonucu ortaya çıkan verinin analizi ve bu analiz sonucu ortaya çıkan veri ile web sitelerinin daha iyi optimize edilmesini sağlar.... Devamı»

forum-siteleri

Türkiye’deki En İyi Webmaster Forum Siteleri

Webmasterlar bilgi alışverişi yapmak ve yeni uygulamlar keşfetmek için yoğun bir şekilde webmaster forum sitelerine yöneliyor, buda birçok webmaster forum sitesinin açılmasına... Devamı»

ping-servisleri

Web Siteniz İçin Ping Servisleri – Ping Services

Web sitenizde yeni açtığınız konular arama motorlarının botları tarafından geç ziyaret ediliyorsa ve çok geç indexliyorsa manuel olarak botları çağırmak için ping... Devamı»

yandex-metrica

Yandex Metrica Nedir?

Yandex Rusya’nın en büyük arama motorudur, birçok internet tabanlı ürün ve servis geliştiricisidir. Anasayfası yandex.ru olan site Rusya’da çok ilgi gördüğünden dolayı... Devamı»