4:15 am - Cumartesi Mart 14, 2020

Web İnceleme

Yeni Konular < Web İnceleme
justpaste-it
JustPaste.it – Metin, Resim ve Vid...

JustPaste.it – Metin, Resim ve Video Paylaşma Servisi

JustPaste.it bilgi, resim, video veya bir web sitenin ilgili sayfasını tümünü olduğu gibi paylaşabileceğiniz Türkçe dil desteğine sahip bir içerik paylaşım servisidir. Başka bir web sayfasından veya metin işlemcisinden kopyalanan içeriği sadece yapıştırmak yeterli, metin... Devamı»

purof.com
Bütün Haber Kaynakları Tek Bir Yerde ...

Bütün Haber Kaynakları Tek Bir Yerde – Purof

Purof; tüm haber kaynaklarını bir araya getirerek gündemin tek bir yerden takip edilebilmesini sağlıyor. aradığı şeye hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmak isteyen; web sitelerinin karışık, gözü yoran tasarımlarından ve reklamlarından bunalmış olan kullanıcılara hitap... Devamı»

press-display
Günlük Gazete Manşetleri Okuma Sitesi &#...

Günlük Gazete Manşetleri Okuma Sitesi – PressDisplay

Günlük gazete manşetleri okuma sitesi PressDisplay.com yayıncıların okurlarını yenilikçi dijital ağ oluşturma çözümlerine ulaşmasını sağlayan gazete dağıtımında lider NewspaperDirect Inc. tarafından sunulan dijital bir Gazete Okuma platformudur. PressDisplay.com sevdiğiniz... Devamı»

pixlr online photo editor
Ücretsiz Online Resim Düzenleme – ...

Ücretsiz Online Resim Düzenleme – Pixlr Editor

Pixlr  bulut-tabanlı Photoshop görünümünde hazırlanmış online görüntü düzenleme yazılımıdır. Kullanımı çok basit olduğu gibi Türkçe dil desteği ile profesyonel olarakta birçok işlemi yapabilmenize olanak sağlıyor. Linke tıkladığınızda normal kullanıdığımız... Devamı»

Web İnceleme -> Diğer Konular

yok-boyle-birsey

Yok Böyle Bir Şey Video Topluluğu

Hayatımıza giren sosyal ağlar, günümüz dünyasına yön verecek kadar gelişti ve gelişmeye devam etmekte. Sosyal ağlar üzerinde birçok gurup, sayfa ve yüzbinlerce takipçiye... Devamı»

appsgeyser logo

Siteniz İçin Android Uygulaması Hazırlama – AppsGeyser

AppsGeyser, kendi web siteniz içinde Android uygulaması hazırlayabileceğiniz kolay kullanıma ve hızlı yapıya sahip bir web uygulamasıdır. Google Play mağazasında her geçen gün... Devamı»

flippa

Flippa – Site, Domain ve Eklenti Satışı

Flippa.com web siteleri, domainler ve eklentilerin alım satımını sağlayan bir web platformudur. Birçok web site sahibi tarafından satılmak istenir ve birçok insan da hazır kurulu... Devamı»

change.org

Change.org – İmza Kampanyası Platformu

Change.org Türkçe anlamı değişim olan bu website, herkese çevresinde görmek istediği değişimi gerçekleştirebilmesi için olanak sağlayan ve hızla büyüyen küresel bağlamda... Devamı»

giveaway of the day

Giveaway – Günlük Ücretsiz Programlar

Giveaway of the Day (Günün Eşantiyonu), her gün ücretli programların kullanıcı sayısını arttırmak için yasal yollardan lisans dağıtan bir internet sitesidir. Ücretsiz edinilen program... Devamı»