4:15 am - Cumartesi Mart 14, 2020

Browser Oyunları

Yeni Konular < Browser Oyunları
begone
BeGone Oyna – Ücretsiz Online Mult...

BeGone Oyna – Ücretsiz Online Multiplayer FPS Oyunu

BeGone, Nplay tarafından sunulan tarayıcı tabanlı multiplayer (çok oyunculu) fps oyunudur. Bir browser oyunu için oldukça iyi grafiklere sahip olan oyunda, oynanabilirlik de iyi seviyelerde diyebiliriz. Multiplayer olarak oynanan bu oyunda, takımlar halinde, sıcak çatışmanın her daim... Devamı»

gladiatus
Gladiatus Oyna – Online Gladyatör ...

Gladiatus Oyna – Online Gladyatör Oyunu

Gameforge yapımı olan Gladiatus tarayıcı tabanlı, Türkçe dil destekli online gladyatör oyunudur. Oyunun amacı kendi gladyatörünüzü yöneterek kişisel özelliklerini ve seviyesini arttırarak itibarınızı arttırmaktır. Oyunda sahip olduğunuz altınlar ile eşya satın alabilir ve... Devamı»

desert-operations
Desert Operations Oyna – Tarayıcı ...

Desert Operations Oyna – Tarayıcı Tabanlı Online Askeri Strateji Oyun...

Desert Operations, küçük bir üssün yöneticisi olarak binlerce oyuncuya karşı savaşabileceğiniz bir online askeri strateji oyunudur. Desert Operations oyun içi ittifak oluşturmanıza olanak sağlıyor. Arkadaşlarınız veya diğer oyuncular ile sağlayacağınız ittifak ile daha... Devamı»

supremacy1914
Supremacy 1914 Oyna – Dünya Savaşı...

Supremacy 1914 Oyna – Dünya Savaşı Online Strateji Oyunu

Supremacy 1914 RTS türü bir tarayıcı oyunu’dur. Oyuncular I. Dünya Savaşı sırasında var olan bir devleti yönetmektedir. Oyuncu başka oyuncular tarafından kontrol edilen ve bilgisayar kontrolündeki başka ülkeler ile rekabet eder. Oyunda diplomasi, savaş ve ticaret üzerine... Devamı»

Browser Oyunları -> Diğer Konular

vikingler-diyari

Vikingler Diyarı Oyna – Tarayıcı Tabanlı Savaş – Strateji Oyunu

Vikingler Diyarı, Looki Games tarafından yayınlanan tarayıcı tabanlı bir savaş – strateji oyunudur. Looki Games‘in yeni online flash tabanlı tarayıcı oyunu Vikingler... Devamı»

ikariam-oyna

İkariam – Ücretsiz Online Strateji Oyunu

İkariam ücretsiz online strateji tarayıcı (browser) oyunudur. Oyuncunun mücadelesi, antik dünyada insanları yönetmek üzerinedir. Şehirler kurmak, ticaret yapmak ve adalara... Devamı»

forge-of-empires-oyna

Forge of Empires Oyna – Çevrimiçi Tarayıcı Tabanlı Strateji Oyunu

Forge of Empires, Innogames tarafından yayınlanan online strateji oyunudur. Yerleşimini İ.Ö. 5000 yılında, taş devrinde, elinde birkaç çadırdan fazlası olmadan kuran bir kabile... Devamı»

tribal-wars-2-oyna

Tribal Wars 2 Oyna – Online Orta Çağ Strateji Oyunu

Ücretsiz bir çevrim içi strateji oyunu olan Tribal Wars 2; şövalyeler, generaller ve politik kararlar ile dolu bir orta çağ evreninde geçmektedir. Savaşla parçalara bölünmüş... Devamı»

alpha wars

Alpha Wars Oyna – Online Strateji Oyunu

Alpha Wars – Gerçek zamanlı online strateji tarayıcı oyunudur. Alpha Wars oyununa kayıt olduktan sonra tanklar, helikopterler ve uçaklar oluşturarak diğer online kullanıcılarla... Devamı»