4:10 am - Cumartesi Mart 14, 2020

OYUN

Yeni Konular < OYUN
march-of-war
March of War Oyna – İndir – ...

March of War Oyna – İndir – Ücretsiz Online Savaş Oyunu

March of War, ISOTX tarafından sunulan sıra tabanlı (oyuncular hamlelerini sıra ile yaparlar) ve çok oyunculu bir strateji oyunudur. İkinci Dünya Savaşı yıllarına farklı bir bakış açısıyla hoş bir oyun deneyimi sunuyor. Her ayın ilk perşembesi oyuncular için yeni bir savaş... Devamı»

begone
BeGone Oyna – Ücretsiz Online Mult...

BeGone Oyna – Ücretsiz Online Multiplayer FPS Oyunu

BeGone, Nplay tarafından sunulan tarayıcı tabanlı multiplayer (çok oyunculu) fps oyunudur. Bir browser oyunu için oldukça iyi grafiklere sahip olan oyunda, oynanabilirlik de iyi seviyelerde diyebiliriz. Multiplayer olarak oynanan bu oyunda, takımlar halinde, sıcak çatışmanın her daim... Devamı»

gladiatus
Gladiatus Oyna – Online Gladyatör ...

Gladiatus Oyna – Online Gladyatör Oyunu

Gameforge yapımı olan Gladiatus tarayıcı tabanlı, Türkçe dil destekli online gladyatör oyunudur. Oyunun amacı kendi gladyatörünüzü yöneterek kişisel özelliklerini ve seviyesini arttırarak itibarınızı arttırmaktır. Oyunda sahip olduğunuz altınlar ile eşya satın alabilir ve... Devamı»

desert-operations
Desert Operations Oyna – Tarayıcı ...

Desert Operations Oyna – Tarayıcı Tabanlı Online Askeri Strateji Oyun...

Desert Operations, küçük bir üssün yöneticisi olarak binlerce oyuncuya karşı savaşabileceğiniz bir online askeri strateji oyunudur. Desert Operations oyun içi ittifak oluşturmanıza olanak sağlıyor. Arkadaşlarınız veya diğer oyuncular ile sağlayacağınız ittifak ile daha... Devamı»

Abone ol - Browser Oyunları

Browser Oyunları

supremacy1914

Supremacy 1914 Oyna – Dünya Savaşı Online Strateji Oyunu

Supremacy 1914 RTS türü bir tarayıcı oyunu’dur. Oyuncular I. Dünya Savaşı sırasında var olan bir devleti yönetmektedir. Oyuncu başka oyuncular tarafından kontrol edilen ve... Devamı»

vikingler-diyari

Vikingler Diyarı Oyna – Tarayıcı Tabanlı Sav...

Vikingler Diyarı, Looki Games tarafından yayınlanan tarayıcı tabanlı bir savaş – strateji oyunudur. Looki Games‘in yeni online flash... Devamı»

İkariam – Ücretsiz Online Strateji Oyunu

ikariam-oyna

İkariam ücretsiz online strateji tarayıcı (browser) oyunudur. Oyuncunun mücadelesi, antik dünyada insanları yönetmek üzerinedir. Şehirler kurmak,... Devamı»

Forge of Empires Oyna – Çevrimiçi Tarayıcı Tabanl...

forge-of-empires-oyna

Forge of Empires, Innogames tarafından yayınlanan online strateji oyunudur. Yerleşimini İ.Ö. 5000 yılında, taş devrinde, elinde birkaç çadırdan... Devamı»

Tribal Wars 2 Oyna – Online Orta Çağ Strateji Oyu...

tribal-wars-2-oyna

Ücretsiz bir çevrim içi strateji oyunu olan Tribal Wars 2; şövalyeler, generaller ve politik kararlar ile dolu bir orta çağ evreninde geçmektedir.... Devamı»

Abone ol - Online Oyunlar

Online Oyunlar

stronghold- kingdoms

Stronghold Kingdoms İndir – Ücretsiz Strateji Oyunu

2010 yılında MMOG dünyasına giren Stronghold Kingdoms dünyada türünün ilk sürekli (zaman ilerlemesiz) MMORTS örneği olup Stronghold serisini büyük yankı uyandırarak 21. yüzyıla... Devamı»

kingdom-online

Kingdom Online İndir – Ücretsiz 3D MMORPG Oy...

Kingdom Online, incelikli bir şekilde oluşturulmuş karakterleri, uçsuz bucaksız toprakları ve oyuncuları içine çeken görsel efektleri ile... Devamı»

Knight Online İndir – Ücretsiz Online Savaş Oyunu...

knight-online-indir

Knight Online Parti sistemine dayalı, Kore’de başarılı olmuş ilk online oyundur. Bu oyunda Seviye atlama, eşya düşürme ve birinci sıraya... Devamı»

Rail Nation Oyna – Ücretsiz Demiryolu Strateji Oy...

rail-nation-oyna

Demiryolunun cazibesi – Dünya çapında milyonlarca demiryolu sevdalısı, boş zamanlarını rayların, lokomotiflerin ve tren sevkiyatlarının... Devamı»

eRepublik Oyna – Ücretsiz Online Çok Oyunculu Str...

erepublik

eRepublik binlerce kişinin internet üzerinden oynadığı ve kullanıcılarına bir ülkeyi yönetme, ticaretle uğraşma ya da yurttaşlarıyla bir araya... Devamı»

Abone ol - Pc Oyunları

Pc Oyunları

fifa-world-game

Fifa World Oyunu İndir – Ücretsiz Fifa Futbol Oyunu

Electronic Arts, ücretsiz ve indirilebilir yeni bilgisayar oyun olan Fifa World EA SPORTS FIFA World, ödüllü konsol oyunu EA SPORTS FIFA HD, FIFA Ultimate Team ve Sezonlar gibi özellikleri öne... Devamı»

City Car Driving İndir

City Car Driving İndir – Araba Simulasyon Oy...

City Car Driving oyunu bilinen araba simülasyonları arasına yerini alan başarılı bir oyundur. Video oyunlarında eğitim amaçlı olarak... Devamı»

BMW M3 Challenge İndir – Ücretsiz

BMW M3 Challenge İndir

BMW M3 Challenge oyunu içerisinde 4 değişik mod içerisinde araba sürmenin keyfini çıkartın.. Oyun içerisinde alıştırma yaparak dünya çapında... Devamı»

America’s Army 3 İndir – Ücretsiz Savaş Oyu...

americasarmy3

America’s Army: Special Forces oyunumuz sizleri son derece gerçekçi bir deneyime ortak edecek olan bir operasyon oyunudur. Hem aksiyon hem de savaş... Devamı»

PES Pro Evolution Soccer 2018 İndir – Demo

PES Pro Evolution Soccer 2018 İndir

Konami geçen yıllarda olduğu gibi bu yılda futbol simülasyonu PES 2018 serisinde oldukça iddialı geliyor. Bu yeni versiyonda Konami oldukça güzel... Devamı»

OYUN -> Diğer Konular

alpha wars

Alpha Wars Oyna – Online Strateji Oyunu

Alpha Wars – Gerçek zamanlı online strateji tarayıcı oyunudur. Alpha Wars oyununa kayıt olduktan sonra tanklar, helikopterler ve uçaklar oluşturarak diğer online... Devamı»

miramagia-oyna

Miramagia Oyna – Ücretsiz Çiftlik Oyunu

Miramagia tüm yaş gruplarının zevkle oynayacağı ücretsiz online fantezi browser oyunudur. Bir Büyücü, Efsuncu, Druyid veya Şaman olun! Kudretli büyüler yardımıyla... Devamı»

crossfire-oyna

CrossFire İndir – Ücretsiz Online Fps Oyunu

CrossFire, SmileGate tarafından kişisel bilgisayarlar için geliştirilen, taktiksel birinci şahıs çevrimiçi video oyunu. CrossFire, kendi sunucuları üzerinden ücretsiz olarak... Devamı»

contract wars

Contract Wars Oyna – Online 3D Fps Oyunu

Contract Wars, Absolutsoft tarafından Unity 3D oyun motoru ile geliştirilen sorunsuz ve hızlı çalışabilen tarayıcı tabanlı MMOFPS oyunudur. Kurulum yapmadan kolaylıkla... Devamı»

red crucible 2

Red Crucible 2 Oyna – Kızıl Ordu Online Savaş Oyunu

Rocketeer Games tarafından Unity 3D oyun motoru ile geliştirilen sorunsuz ve hızlı çalışabilen tarayıcı tabanlı MMOFPS oyunu Able Archer Red Crucible 2, kurulum yapmadan kolaylıkla... Devamı»