4:15 am - Cumartesi Mart 14, 2020

Sosyal Medya

Yeni Konular < Sosyal Medya
small-archive-featured-thumb.jpg
Delicious (Del.icio.us) Nedir?

Delicious (Del.icio.us) Nedir?

2003 te kurulan Del.icio.us, Yahoo tarafından sağlanan bir sık kullanılanlar koleksiyonudur. Delicious, sık kullanılan internet sitesi bağlantılarını depolamak, paylaşmak ve yeni siteleri keşfetmek için kullanılan bir sosyal sık kullanılanlar hizmetidir. Site 2003 yılında Joshua... Devamı»

small-archive-featured-thumb.jpg
Digg Nedir?

Digg Nedir?

Digg, Social Bookmarks’ın her türlü haber, video ve podcast üzerine uzmanlaşmış bir arzcısıdır. Kullanıcılar tarafından başlık, tasvir ve kategoriler ayarlanarak yeniliklere (Blog girdileri, basın bildirileri veya haberler) işaret edilir ve diğer kullanıcılar tarafından... Devamı»

small-archive-featured-thumb.jpg
Twitter Nedir?

Twitter Nedir?

Twitter, bir sosyal ağ ve mikroblog sitesidir. Kullanıcılarına tvît (tweet, İng. cıvıldama) adı verilen 140 karakterlik metinler yazma imkânı veren Twitter, çeşitli araçlarla daha etkin kullanılabilen bir yeni nesil iletişim aracıdır. Kullanıcılar tarafından atılan... Devamı»

small-archive-featured-thumb.jpg
Linkedin Nedir?

Linkedin Nedir?

Linkedin dünya genelinde 187 milyon kullanıcıya sahip sosyal platformlardan birisi. Türkçe dil desteği de sunan Linkedin son zamanlarda Türkiyede’ ki kullanıcı sayısında artış yaşıyor. LinkedIn’in temelleri 2002 yılında kurucu ortak Reid Hoffman’ın oturma odasında... Devamı»

Sosyal Medya -> Diğer Konular

archive-wide-1-thumb.jpg

Instagram Nedir?

Instagram ilk olarak Iphone için yapılmış ücretsiz bir fotoğraf paylaşma ve fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Artık Android platform’lu cihazlarda da bu uygulama... Devamı»