2:26 pm - Çarşamba Mart 16, 2444

İNTERNET

Yeni Konular < İNTERNET
en-iyi-korku-filmleri
En İyi Korku Filmleri Listesi

En İyi Korku Filmleri Listesi

Sinemalarda çeşitli kategorilerde yayınlanan filmlerin en ilgi çekici olan kategorilerinden biri hiç şüphesiz korku filmleridir. Korku filmleri izlemekten hoşlanıyor ancak en iyi korku filmlerinin hangileri olduğunu bilmiyorsanız, hazırlamış olduğumuz en korkunç film listesini... Devamı»

turk-video-paylasim-siteleri
En Popüler Türk Video Siteleri

En Popüler Türk Video Siteleri

Video siteleri, ücretli veya ücretsiz olarak video yükleme, depolama ve paylaşma olanağı sunan ortamlardır. Dizi, müzik klipleri, filmler ve her türde video bu siteler aracılığıyla paylaşılmaktadır. Youtube, tartışmasız en popüler video paylaşım sitesidir. Kullanıcılarına... Devamı»

video-paylasim-siteleri
En Popüler Video Paylaşım Siteleri

En Popüler Video Paylaşım Siteleri

Videolarınızı yükleyip paylaşabileceğiniz dünyanın en çok kullanılan video paylaşım servisleri sıralanmıştır. 1. Youtube 2.  Vimeo 3. Yahoo! Screen 4. DailyMotion 5. LiveLeak 6. Vine 7. Break 8.... Devamı»

korku-dizileri
En İyi Korku Dizileri Listesi

En İyi Korku Dizileri Listesi

Korku dizilerini takip etmek isteyenler için hazırlanmış olan bu listede dünya genelinde milyonlarca izleyici kitlesine sahip olan en iyi diziler sıralanmıştır. 1. The Walking Dead 2. Supernatural 3. American Horror Story 4. Penny Dreadful 5. Hemlock Grove 6. Z... Devamı»

Abone ol - Sosyal Medya

Sosyal Medya

archive-wide-1-thumb.jpg

Delicious (Del.icio.us) Nedir?

2003 te kurulan Del.icio.us, Yahoo tarafından sağlanan bir sık kullanılanlar koleksiyonudur. Delicious, sık kullanılan internet sitesi bağlantılarını depolamak, paylaşmak ve yeni siteleri... Devamı»

archive-wide-2-thumb.jpg

Digg Nedir?

Digg, Social Bookmarks’ın her türlü haber, video ve podcast üzerine uzmanlaşmış bir arzcısıdır. Kullanıcılar tarafından başlık,... Devamı»

Twitter Nedir?

archive-wide-3-thumb.jpg

Twitter, bir sosyal ağ ve mikroblog sitesidir. Kullanıcılarına tvît (tweet, İng. cıvıldama) adı verilen 140 karakterlik metinler yazma imkânı veren... Devamı»

Linkedin Nedir?

archive-wide-3-thumb.jpg

Linkedin dünya genelinde 187 milyon kullanıcıya sahip sosyal platformlardan birisi. Türkçe dil desteği de sunan Linkedin son zamanlarda Türkiyede’ ki... Devamı»

Instagram Nedir?

archive-wide-3-thumb.jpg

Instagram ilk olarak Iphone için yapılmış ücretsiz bir fotoğraf paylaşma ve fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Artık Android platform’lu... Devamı»

Abone ol - Web İnceleme

Web İnceleme

justpaste-it

JustPaste.it – Metin, Resim ve Video Paylaşma Servisi

JustPaste.it bilgi, resim, video veya bir web sitenin ilgili sayfasını tümünü olduğu gibi paylaşabileceğiniz Türkçe dil desteğine sahip bir içerik paylaşım servisidir. Başka bir web... Devamı»

purof.com

Bütün Haber Kaynakları Tek Bir Yerde – Purof...

Purof; tüm haber kaynaklarını bir araya getirerek gündemin tek bir yerden takip edilebilmesini sağlıyor. aradığı şeye hızlı ve kolay bir... Devamı»

Günlük Gazete Manşetleri Okuma Sitesi – PressDisp...

press-display

Günlük gazete manşetleri okuma sitesi PressDisplay.com yayıncıların okurlarını yenilikçi dijital ağ oluşturma çözümlerine ulaşmasını sağlayan... Devamı»

Ücretsiz Online Resim Düzenleme – Pixlr Editor

pixlr online photo editor

Pixlr  bulut-tabanlı Photoshop görünümünde hazırlanmış online görüntü düzenleme yazılımıdır. Kullanımı çok basit olduğu gibi Türkçe dil... Devamı»

Yok Böyle Bir Şey Video Topluluğu

yok-boyle-birsey

Hayatımıza giren sosyal ağlar, günümüz dünyasına yön verecek kadar gelişti ve gelişmeye devam etmekte. Sosyal ağlar üzerinde birçok gurup, sayfa... Devamı»

İNTERNET -> Diğer Konular

deep web

İnternet’in Karanlık Yüzü

Deep Web ya da Undernet, Google arama motorlarında ulaşılamayan sitelere ulaşımı sağlayan bir yöntemdir. Google arama motorlarında ulaşılan haber siteleri, arama motorları,... Devamı»

firma rehber

Ücretsiz Firma Rehberleri

  1. Google Rehber Google Rehber, işletmelerin bilgilerini kaydedebileceği bir rehber servisidir. Firmalar bu sayede Google’a adres, telefon ve web sitesi adresi gibi bilgilerinin... Devamı»

appsgeyser logo

Siteniz İçin Android Uygulaması Hazırlama – AppsGeyser

AppsGeyser, kendi web siteniz içinde Android uygulaması hazırlayabileceğiniz kolay kullanıma ve hızlı yapıya sahip bir web uygulamasıdır. Google Play mağazasında her geçen gün... Devamı»

flippa

Flippa – Site, Domain ve Eklenti Satışı

Flippa.com web siteleri, domainler ve eklentilerin alım satımını sağlayan bir web platformudur. Birçok web site sahibi tarafından satılmak istenir ve birçok insan da hazır kurulu... Devamı»

change.org

Change.org – İmza Kampanyası Platformu

Change.org Türkçe anlamı değişim olan bu website, herkese çevresinde görmek istediği değişimi gerçekleştirebilmesi için olanak sağlayan ve hızla büyüyen küresel bağlamda dünyanın... Devamı»