4:12 am - Cumartesi Mart 14, 2020

Hepsi Bir Arada

Yeni Konular < Hepsi Bir Arada
ucretsiz-veri-kurtarma
En İyi Ücretsiz Veri Kurtarma Programlar...

En İyi Ücretsiz Veri Kurtarma Programları

Veri kurtarma programları; sabit disk, sd card, flash disk vb. cihazlarda bulunan resim, müzik, video ve gerekli dosyaların yanlışlıkla veya herhangi bir zararlı yazılım tarafından silinmesi durumunda tarayıp dosyaları kurtaran yazılımlardır. Bilgisayar konusunda ne kadar uzman... Devamı»

uzak-masaustu-kontrol
Ücretsiz Uzak Masaüstü Kontrol Programla...

Ücretsiz Uzak Masaüstü Kontrol Programları

Ücretsiz uzak masaüstü kontrol programları bir bilgisayardan başka bir bilgisayara izinlere bağlı olarak bağlanıp kontrol etmek, sunum yapmak veya dosya göndermek için kullanılır. Farklı yerlerdeki birden fazla ekip arkadaşınızla, aynı anda bir bilgisayar üzerinde uzaktan... Devamı»

K-Lite Codec Pack indir
En İyi Ücretsiz Video Oynatıcılar

En İyi Ücretsiz Video Oynatıcılar

Kaliteli bir video oynatıcı seçmek izlediğiniz video ve filmlerin görüntü ve ses kalitesinde çok fark yaratmatadır bu yüzden doğru bir seçimle izlediklerinizden daha iyi verim alabilirsiniz. Video oynatıcı programlar bilgisayarların vazgeçilmezleri arasında ve yeni bir sistem... Devamı»

Bilgisayarda olması gereken programlar
Bilgisayarda Olması Gereken Programlar &...

Bilgisayarda Olması Gereken Programlar – İndir

Bilgisayarda olması gereken programlar listesinde yeni bir bilgisayar aldığınızda yada format attığınız zaman bilgisayarınızda olması gereken yazılımlar yer almaktadır. Bunları elde etmek için uzun arayışlar yerine sizler için hepsini biraraya getirdik. Kullanacağınız... Devamı»

Hepsi Bir Arada -> Diğer Konular

ucretsiz antivirus programlari

En İyi Ücretsiz Antivirüs Programları

İnternet ortamında ve flash disklere bulaşmış yüzlerce virüs ve tehlikeli yazılım mevcut, bunlardan korunmadığınız taktirde bilgisayarınız zarar görebilir veya kişsel bilgileriniz... Devamı»