4:12 am - Cumartesi Mart 14, 2020

Araçlar

Yeni Konular < Araçlar
adwcleaner-indir
AdwCleaner İndir – Adware ve Malwa...

AdwCleaner İndir – Adware ve Malware Temizleme Programı

AdwCleaner programı ile bilgisayarınıza sızan Adware ve Malware türündeki zararlı yazılımları temizler. Bilgisayarınızda istemediğiniz değişikler oluştuysa, kurduğunuz veya bir programa entegre edilmiş yazılımlarla internete giriş sayfanız değiştiyse, istemediğiniz web... Devamı»

adobe shockwave player
Adobe ShockWave Player İndir

Adobe ShockWave Player İndir

Tarayıcınızda online oyunlar oynamak istiyorsanız, online aksiyon eklentilerinin babası olan Adobe ShockWave Player’a ihtiyacınız olacak. Basit bir kurulumdan ve tarayıcınızı yeniden başlattıktan sonra, etkileyici grafiklere sahip çok sayıda online deneyimin keyfini... Devamı»

Defraggler İndir
Defraggler İndir – Disk Birleştirm...

Defraggler İndir – Disk Birleştirme Aracı

Disk veya dosya birleştirme işlemlerinizi kolayca yapabileceğiniz ücretsiz bir disk birleştirme aracıdır. Defraggler diğer birleştirme yazılımlarından farklı olarak sadece disk değil seçtiğiniz dosya ve klasörleride hızlı bir şekilde birleştirebilmektedir. Kurulumu ve... Devamı»

gpu-z-indir
Gpu-z İndir – Ekran Kartı Bilgiler...

Gpu-z İndir – Ekran Kartı Bilgilerini Öğrenme

GPU-Z programı bilgisayarınızda ki ekran kartınızın tüm bilgilerine detaylı olarak ve hızlı bir biçimde erişebilmek için kullanılır. Grafik İşlemci Birimi (GPU) ile ilgili ayrıntılı bilgileri sunarken aynı zamanda kullanıcı donanımı üstündeki sensörler yardımıyla ekran... Devamı»

Araçlar -> Diğer Konular

speccy indir

Speccy İndir – Donanım Bilgisi Görüntüleme

Speccy, PC kullanıcıları için Piriform tarafından geliştirilen ve ücretsiz yayınlanan bir sistem bilgilendirme yazılımıdır. Speccy bilgisayardaki her donanım parçasının... Devamı»

TeamViewer İndir

TeamViewer İndir – Uzak Masaüstü Programı

TeamViewer popüler ve kullanımı kolay ücretsiz bir masaüstü paylaşım aracıdır. TeamViewer programı uzaktaki bir arkadaşınızın bilgisayarına, yada siz dışarda iken kendi... Devamı»

BurnAware-Free-indir

BurnAware İndir – Ücretsiz CD-DVD-Blu-Ray Yazma Programı

BurnAware Free, CD, DVD, Blu-ray disklerini yazdırabileceğiniz bir CD yazma ve DVD yazma programıdır. Program; yedekleme, veri / müzik / video diskleri oluşturma gibi temel... Devamı»

twocol-thumb.jpg

Adobe Flash Player İndir – Firefox, Safari, Opera, Chrome

Adobe Flash Player, tüm flash tabanlı uygulamaları çalıştırmaya yarayan bir tarayıcı eklentisidir. İnternet Explorer tarayıcınıza eklenti olarak yüklenen araç günümüzde... Devamı»

yandex elements indir

Yandex Elements İndir – Yandex Toolbar

Yandex Elements; Mozilla Firefox , Internet Explorer ve Google Chrome tarayıcıları için tasarlanmış bir eklenti olup bu tarayıcılarda Yandex servisleri ve internet ile çok daha rahat... Devamı»