4:11 am - Cumartesi Mart 14, 2020

İnternet

Yeni Konular < İnternet
tripadvisor
TripAdvisor Nedir?

TripAdvisor Nedir?

TripAdvisor, ziyaretçilerin mükemmel seyahat planlamalarını ve geçirmelerini sağlayan, dünyanın en büyük seyahat sitesidir. TripAdvisor seyahat eden gerçek kişilerden güvenilir tavsiyeler, rezervasyon araçlarına doğrudan bağlantılar içeren zengin seyahat seçenekleri ve planlama... Devamı»

yelp
Yelp Nedir?

Yelp Nedir?

Yelp 2004’te kurulan aylık ortalama 140 milyon ziyaretçisi ve 60 milyon yorumu bulunan Türkçe dil desteğine sahip gelişmiş bir iş-şirket rehberidir. Yelp 2004‘te insanların restoranlar, diş hekimleri ve kuaförler gibi her türlü harika yerel işletmeyi bulmalarına yardım... Devamı»

bumerang network
Hürriyet Bumerang Nedir?

Hürriyet Bumerang Nedir?

Bumerang 2007 yılında Hürriyet bünyesinde kurulmuş blog ve web sitelerini destekleyen bir network projesidir. Bumerang’a üye siteler trafik, görünürlük, kazanç ve çeşitli ayrıcalıklar elde etmektedir. Bumerang’ a üyelik tamamen ücretsiz olup, üyelik için sadece birkaç... Devamı»

snapchat
Snapchat Nedir?

Snapchat Nedir?

Snapchat; Evan Spiegel ve Robert Murphy Daniel Smith, David Kravitz ve Leo Noah Katz tarafından akıllı telefonlar için geliştirmiş, platformlar-arası çalışma özelliğine sahip bir mesajlaşma uygulamasıdır. Kullanıcıların birbirlerine çizim, resim, video, ve yazılı mesaj... Devamı»

Abone ol - Dizi-Film

Dizi-Film

en-iyi-korku-filmleri

En İyi Korku Filmleri Listesi

Sinemalarda çeşitli kategorilerde yayınlanan filmlerin en ilgi çekici olan kategorilerinden biri hiç şüphesiz korku filmleridir. Korku filmleri izlemekten hoşlanıyor ancak en iyi korku... Devamı»

korku-dizileri

En İyi Korku Dizileri Listesi

Korku dizilerini takip etmek isteyenler için hazırlanmış olan bu listede dünya genelinde milyonlarca izleyici kitlesine sahip olan en iyi... Devamı»

Abone ol - Listeler

Listeler

turk-video-paylasim-siteleri

En Popüler Türk Video Siteleri

Video siteleri, ücretli veya ücretsiz olarak video yükleme, depolama ve paylaşma olanağı sunan ortamlardır. Dizi, müzik klipleri, filmler ve her türde video bu siteler aracılığıyla... Devamı»

video-paylasim-siteleri

En Popüler Video Paylaşım Siteleri

Videolarınızı yükleyip paylaşabileceğiniz dünyanın en çok kullanılan video paylaşım servisleri sıralanmıştır. 1. Youtube 2. ... Devamı»

Abone ol - Sosyal Medya

Sosyal Medya

archive-wide-1-thumb.jpg

Delicious (Del.icio.us) Nedir?

2003 te kurulan Del.icio.us, Yahoo tarafından sağlanan bir sık kullanılanlar koleksiyonudur. Delicious, sık kullanılan internet sitesi bağlantılarını depolamak, paylaşmak ve yeni siteleri... Devamı»

archive-wide-2-thumb.jpg

Digg Nedir?

Digg, Social Bookmarks’ın her türlü haber, video ve podcast üzerine uzmanlaşmış bir arzcısıdır. Kullanıcılar tarafından başlık,... Devamı»

Twitter Nedir?

archive-wide-3-thumb.jpg

Twitter, bir sosyal ağ ve mikroblog sitesidir. Kullanıcılarına tvît (tweet, İng. cıvıldama) adı verilen 140 karakterlik metinler yazma imkânı veren... Devamı»

Linkedin Nedir?

archive-wide-3-thumb.jpg

Linkedin dünya genelinde 187 milyon kullanıcıya sahip sosyal platformlardan birisi. Türkçe dil desteği de sunan Linkedin son zamanlarda Türkiyede’ ki... Devamı»

Instagram Nedir?

archive-wide-3-thumb.jpg

Instagram ilk olarak Iphone için yapılmış ücretsiz bir fotoğraf paylaşma ve fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Artık Android platform’lu... Devamı»

Abone ol - Web İnceleme

Web İnceleme

justpaste-it

JustPaste.it – Metin, Resim ve Video Paylaşma Servisi

JustPaste.it bilgi, resim, video veya bir web sitenin ilgili sayfasını tümünü olduğu gibi paylaşabileceğiniz Türkçe dil desteğine sahip bir içerik paylaşım servisidir. Başka bir web... Devamı»

purof.com

Bütün Haber Kaynakları Tek Bir Yerde – Purof...

Purof; tüm haber kaynaklarını bir araya getirerek gündemin tek bir yerden takip edilebilmesini sağlıyor. aradığı şeye hızlı ve kolay bir... Devamı»

Günlük Gazete Manşetleri Okuma Sitesi – PressDisp...

press-display

Günlük gazete manşetleri okuma sitesi PressDisplay.com yayıncıların okurlarını yenilikçi dijital ağ oluşturma çözümlerine ulaşmasını sağlayan... Devamı»

Ücretsiz Online Resim Düzenleme – Pixlr Editor

pixlr online photo editor

Pixlr  bulut-tabanlı Photoshop görünümünde hazırlanmış online görüntü düzenleme yazılımıdır. Kullanımı çok basit olduğu gibi Türkçe dil... Devamı»

Yok Böyle Bir Şey Video Topluluğu

yok-boyle-birsey

Hayatımıza giren sosyal ağlar, günümüz dünyasına yön verecek kadar gelişti ve gelişmeye devam etmekte. Sosyal ağlar üzerinde birçok gurup, sayfa... Devamı»

İnternet -> Diğer Konular

bimer

Bimer Nedir? Nasıl Başvurulur?

BİMER Başbakanlık İletişim Merkezi; bilişim ve iletişim teknolojileri kullanılarak hayata geçirilen bir halkla ilişkiler uygulamasıdır. BİMER, Başbakanlık Bilgi İşlem... Devamı»

imdb

İMDB Nedir?

Internet Movie Database (İnternet Film Veri Tabanı), kısaca IMDb, yeryüzündeki tüm ülkelerin ve tüm dönemlerin sinema ve televizyon filmleri, film yıldızları ve dizileri... Devamı»

dailymotion plus

Dailymotion Plus Nedir ?

Dailymotion Plus vizyon ve bağımsız filmleri, TV dizilerini ve çocuk programlarını reklamsız olarak sunan premium içerikli bir eğlence platformdur. Dailymotion Plus, Orange... Devamı»

twocol-thumb.jpg

Baidu – Çin Arama Motoru

Baidu (Çin Arama Motoru) Merkezi Pekin’de bulunan 2000 yılında kurulan Çince arama motorudur. Gelişen Çin İnternet ve arama motoru pazarında yararlanarak, % 108 büyüyerek... Devamı»

archive-wide-1-thumb.jpg

Yandex Afiş Nedir?

Yandex arama motoru hızla büyümeye devam ediyor , dünyaya açılmak için merkez olarak kullandığı Türkiye’de birçok firmayla projeler imzaladı , tv kanallarında reklamlar... Devamı»