4:10 am - Cumartesi Mart 14, 2020

Online Oyunlar

Yeni Konular < Online Oyunlar
stronghold- kingdoms
Stronghold Kingdoms İndir – Ücrets...

Stronghold Kingdoms İndir – Ücretsiz Strateji Oyunu

2010 yılında MMOG dünyasına giren Stronghold Kingdoms dünyada türünün ilk sürekli (zaman ilerlemesiz) MMORTS örneği olup Stronghold serisini büyük yankı uyandırarak 21. yüzyıla taşıyor. Web ve PC tabanlı oyun tarzının benzersiz bir karışımı olan Stronghold Kingdoms,... Devamı»

kingdom-online
Kingdom Online İndir – Ücretsiz 3D...

Kingdom Online İndir – Ücretsiz 3D MMORPG Oyunu

Kingdom Online, incelikli bir şekilde oluşturulmuş karakterleri, uçsuz bucaksız toprakları ve oyuncuları içine çeken görsel efektleri ile ortaçağa dayanan değişen dünyanın yansıtıldığı fantastik bir MMORPG oyunudur. Lejyonları, uçsuz bucaksız toprakları ve güncellenen... Devamı»

knight-online-indir
Knight Online İndir – Ücretsiz Onl...

Knight Online İndir – Ücretsiz Online Savaş Oyunu

Knight Online Parti sistemine dayalı, Kore’de başarılı olmuş ilk online oyundur. Bu oyunda Seviye atlama, eşya düşürme ve birinci sıraya çıkma gibi özellikler ön planda değildir. Knight Online’ı başarılı ve özel kılan, parti kurarak oyuncuların birbirlerine yardım... Devamı»

rail-nation-oyna
Rail Nation Oyna – Ücretsiz Demiry...

Rail Nation Oyna – Ücretsiz Demiryolu Strateji Oyunu

Demiryolunun cazibesi – Dünya çapında milyonlarca demiryolu sevdalısı, boş zamanlarını rayların, lokomotiflerin ve tren sevkiyatlarının çekiciliğine ve karşılıksız hazzına adıyor. Tarayıcı oyunu Rail Nation, tüm strateji oyunu severlere, simülasyon tutkunlarına ve tren... Devamı»

Online Oyunlar -> Diğer Konular

erepublik

eRepublik Oyna – Ücretsiz Online Çok Oyunculu Strateji Oyunu

eRepublik binlerce kişinin internet üzerinden oynadığı ve kullanıcılarına bir ülkeyi yönetme, ticaretle uğraşma ya da yurttaşlarıyla bir araya gelerek direniş mücadelesi... Devamı»

crossfire-oyna

CrossFire İndir – Ücretsiz Online Fps Oyunu

CrossFire, SmileGate tarafından kişisel bilgisayarlar için geliştirilen, taktiksel birinci şahıs çevrimiçi video oyunu. CrossFire, kendi sunucuları üzerinden ücretsiz olarak... Devamı»

merc elite

Merc Elite İndir – Savaş Alanı Oyunu

Merc Elite dev şirket konglomeralarının bedelini karşıladığı ve askerlerin savaştığı bir gerilla mücadeleleri ortamında geçen yakın gelecekteki askeri uygulamalara dayalı... Devamı»

nostale

NosTale İndir – Ücretsiz Anime MMORPG Oyun

NosTale ücretsiz bir anime online rol yapma oyunu. Burada arkadaşlarınla birlikte sırlarla dolu bir dünyada yolculuğa çıkabilirsin. Bu sürükleyici hikayenin bir parçası ol ve... Devamı»

skill indir

Skill S.K.I.L.L. Special Force 2 İndir – Ücretsiz Online Fp...

Gameforce yayıncılığında oyunseverler ile buluşan Special Force 2 oyununun yeni versiyonunda ek özellikler kazandırılmış durumda. Farklı bölgelerde Special Force adıyla hizmet sunan... Devamı»