4:09 am - Cumartesi Mart 14, 2020

Mobil ve Tablet

Yeni Konular < Mobil ve Tablet
google glass
Google Glass Avrupa’da Satışa Çıkt...

Google Glass Avrupa’da Satışa Çıktı

Google’ın akıllı gözlüğü Glass, ABD’den sonra ilk kez farklı bir ülkede satışa sunuluyor. Akıllı gözlükğün, ABD’den sonra ilk olarak piyasaya sürüldüğü ülke İngiltere oldu. ABD’de olduğu gibi Beta programı kapsamında satılacak olan gözlüğe... Devamı»

amazon firephone
Amazon’un İlk Telefonu Amazon Fire Tanıt...

Amazon’un İlk Telefonu Amazon Fire Tanıtıldı

Amazon’un kurucusu Jeff Bezos dün Apple ve Google ile boy ölçüşmesini beklediği telefonu Amazon Fire’ı tanıttı. Telefon özellikle alışveriş yapma fikri üzerine inşa edilmiş. Bezos ‘’Amazon’da birşeyleri değiştirmek için çalışıyoruz’’ diyerek telefonun farklı... Devamı»

Nokia lumia 930
Nokia Lumia 930 Ön Siparişe Sunuldu

Nokia Lumia 930 Ön Siparişe Sunuldu

Nokia’nın Windows Phone 8.1 işletim sistemli Lumia 930 akıllı telefonu, Avrupa’da çeşitli perakendeciler tarafından ön siparişe sunuldu. Microsoft’un San Fransisko’da düzenlediği BUILD konferansında, önce Windows Phone 8.1, ardından da bu işletim sisteminin... Devamı»

iphone-6-concept
Yeni iPhone’a Muhteşem Ekran

Yeni iPhone’a Muhteşem Ekran

Apple’ın bir sonraki iPhone’unun 4 inç’ten daha büyük bir ekranla gelmesi bekleniyor. Yeni bir iddiaya göre bu yeni ekran, daha yüksek bir çözünürlük de sunabilir. 9to5Mac’in haberine göre Apple, bir sonraki iPhone’un çözünürlüğünü üçe katlamak... Devamı»

Mobil ve Tablet -> Diğer Konular

moto-e

Motorola Moto E satışa çıktı

Motorola, Lenovo’ya katıldıktan sonraki ilk akıllı telefonu Moto E’yi Londra’da düzenlediği bir etkinlikte tanıttı ve ardından Avrupa’da satışa... Devamı»

android nokia x

Nokia X Serisi İle Android’e Geçti

Windows tabanlı telefonlarla yola devam etme kararı alan Nokia, X serisiyle Android pazarından da pay almayı hedefliyor. Akıllı telefon üreticileri arasında ekonomik cihaz rekabeti... Devamı»

android 4 4 kit kat

Android 4.4.3 KitKat Özellikleri

Android’in henüz dağıtılmaya başlanan yeni sürümü 4.4.3 KitKat’ta hangi yeniliklerin ve değişikliklerin yapıldığı merak konusu. Android 4.4.3 (KitKat)... Devamı»

amazon 3d phone

Amazon Haziran’da 3D Ekranlı Akıllı Telefonunu Sunacak

Dünyanın en büyük online alışveriş sitesi Amazon, bu yılın ikinci yarısında 3D ekrana sahip akıllı telefonunu piyasaya sürmeyi planlıyor. Wall Street Journal gazetesinin... Devamı»

heartbleed mobile

Heartbleed Açığı Android’e Sıçradı

Tüm internet dünyasının güvenlik bilgilerini tehlike altına alan Heartbleed adı verilen açıktan, Android 4.1.1 işletim sistemini kullanan mobil cihazların da etkilendiği... Devamı»