4:10 am - Cumartesi Mart 14, 2020

Masaüstü

Yeni Konular < Masaüstü
wunderlist
Wunderlist İndir – Liste Oluşturma...

Wunderlist İndir – Liste Oluşturma ve Görev Yönetim Programı

Wunderlist, tüm cihazlarda kullanılabilen gelişmiş bir liste oluşturma, görev yönetim ve takip uygulamasıdır. Wunderlist dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca kişinin fikirlerini, yapılacak işleri ve görülecek yerleri not etmesine yardımcı oluyor. İster sevdiğiniz biriyle... Devamı»

steam
Steam İndir – Online Oyun Dağıtım ...

Steam İndir – Online Oyun Dağıtım Platformu

Steam, oyun dağıtım sistemi Valve Corporation tarafından tasarlanan, oyun geliştiricilerin ücretli, ücretsiz ve demo oyunlarını indirmenize ve güncellemenize olanak sağlayan devasa bir oyun dağıtım, bilgi paylaşım topluluğudur. Oyunların geniş çapta dağıtımı ve onlarla... Devamı»

my familt tree
My Family Tree İndir – Aile Soy Ağ...

My Family Tree İndir – Aile Soy Ağacı Programı

My Family Tree oldukça şık bir ekran üzerinde soy ağacınızı oluşturmanıza ve düzenlemenize olanak sağlayan kullanımı kolay ve ücretsiz bir soy ağacı yazılımıdır. My Family Tree yazılımı ile soy ağacınızı oluşturabilir, aile bireyleri ile alakalı bilgileri,... Devamı»

Zorin-OS-download
Zorin Os İndir – Windows Benzeri İ...

Zorin Os İndir – Windows Benzeri İşletim Sistemi

Zorin OS şirketi tarafından geliştirilen Zorin OS işletim sistemi, bilgisayar kullanıcılarını, özellikle şirket sahiplerini çok sevindireceğe benziyor. Lisans sıkıntısı olmayan bu işletim sistemi, çok düşük özelliklere sahip bilgisayarlarda çalışabilecek kadar az kaynak... Devamı»

Masaüstü -> Diğer Konular

rocket-dock-download

RocketDock İndir – Animasyonlu Uygulama Başlatıcı

RocketDock animasyonlu, kaliteli bir görünüme sahip ücretsiz bir uygulama başlatma yazılımı. Basit ve sade arayüzü ile sizlere kısayollarınızı barındırmanız için alan... Devamı»

LibreOffice İndir

LibreOffice İndir – Ücretsiz Office Yazılımı

LibreOffice, temel ofis programlarını içeren ücretsiz bir OpenOffice.org, Microsoft Office muadili yazılım. Writer, Calc, Impress, Draw, Math ve Base isimli araçlardan oluşuyor.... Devamı»