7:04 am - Perşembe Mart 12, 2020

Webmaster Araçları

Yeni Konular < Webmaster Araçları
payment-icons
30 Adet Popüler Ödeme Simgeleri – ...

30 Adet Popüler Ödeme Simgeleri – Payment İcons

PNG formatındaki simgeler 48x32px boyutunda olup WebMoney, Paypal, Yandex.Money, Payu, Migom, Alfabank, American express, Qiwi, Sberbank ve Webmoney gibi en popüler ödeme sistemlerini barındıran pakette 30 adet simge bulunuyor. Web sitenizde ödeme yöntemleri bölümü veya başka yerlerde... Devamı»

JW FLV Media Player
Web Siteniz İçin JW FLV Media Player

Web Siteniz İçin JW FLV Media Player

JW FLV Media Player Longtail Video tarafından geliştirilen açık kaynak kodlu tutarlı bir izleme deneyimi sunan  HTML5 ve Flash destekli mobil, tablet ve masaüstü geneliyle uyumlu en çok kullanılan medya oynatıcısıdır. Websitenize ekleyebileceğiniz medya player. Adobe Flash... Devamı»

online resim sıkıştırma
Online Resim Sıkıştırma – Compress...

Online Resim Sıkıştırma – Compressnow İmage

Compressnow İmage, online resim sıkıştırma web uygulaması fotoğrafların algısal kalitesini, rengini etkilemeden fotoğrafların boyutunu azaltan, web tarayıcıları (Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari, Opera) üzerinde kullanılabilen gif, jpg, jpeg, png uzantılı resimleri online... Devamı»

jpegmini
JPEGmini – Online Resim Sıkıştırma...

JPEGmini – Online Resim Sıkıştırma (Kayıpsız Sıkıştırma)

JPEGmini, fotoğrafların algısal kalitesini etkilemeden boyutunu azaltan herhangi bir tarayıcı üzerinde kullanılabilen online resim sıkıştırma teknolojisidir. JPEGmini, geliştirdikleri teknoloji ile görüntüleri JPEG formatına göre 5 kata varan oranlarda daha fazla... Devamı»

Webmaster Araçları -> Diğer Konular

freewebsubmission

Arama Motorlarına Ücretsiz Kayıt – FreeWebSubmission

Arama motorlarına ücretsiz kayıt yaptırmak için kullanılan FreeWebSubmission, arama motorlarına ücretsiz kayıt yapmak için kullanabileceğiniz basit ve kullanışlı bir web... Devamı»

disqus-comment

Disqus – Online Yorum Sistemi

Disqus (Online Yorum Sistemi) web siteleri için ücretsiz bir çevrimiçi yorum barındırma hizmetidir. 2007 yılında kurulan sistem 1 milyon web sitesinde 60 milyondan fazla kullanıcı... Devamı»

motigo

Motigo – Ücretsiz Webmaster Araçları

Motigo, (Webmaster Araçları) dünya çapında yaklaşık 1.200.000 web sitesinde kullanılan ücretsiz profesyonel web araçları platformudur. Bu araçları kullanarak web sitenizi daha... Devamı»

entireweb-url-submission

Arama Motorlarına Toplu Kayıt – Entireweb

Arama motorlarına toplu kayıt yaptırmak için kullanılan Entireweb, dünya çapında 3.5 milyon kişinin web sitesini arama motorlarına toplu kayıt yaptırmak için kullandığı... Devamı»

FLV / H.264 Video Player

Siteniz İçin Xml Destekli FLV Player – FLV / H.264 Player...

Xml destekli flv player genelikle film, dizi yayınlıyan sitelerde sıkça rastladığınız yüksek boyutlu videoları partlı şekilde yayınlamanızı sağlıyor. Otomotik geçiş özeliği... Devamı»